Na Wspólnej, odc. 2539 - ogromny przekręt i niefortunny pocałunek

Co wydarzy się w 2539 odcinku "Na Wspólnej"? Na widzów czekają ogromne emocje! Czy Żbik zdecyduje się na fałszerstwo wielomilionowego testamentu? Czy Daniel pozostanie wierny Łucji, czy może różnica zdań w związku i imprezowe szaleństwo sprawią, że skoczy w bok?

Darek zaplanował każdy szczegół ogromnego przekrętu. Klientka otrzymuje od niego dokładne pouczenia, jak kłamać przed sądem, żeby wszystko uszło im na sucho. Trzeba jedynie zadecydować, kto podrobi podpis zmarłego stryja. Stawka jest ogromna: testament opiewa na grube miliony złotych. Kiedy Żbik widzi, że klientka nie da sobie z tym rady, bierze to zadanie na siebie. Darek sam podpisuje testament i wprawia w ruch swoje misternie zaplanowane oszustwo.

Mała manipulantka

Hofferowie nie mają pojęcia, co odbiło Tosi. Dziewczynka przeprasza Zuzę za swoje obraźliwe słowa. Kiedy Hofferowie rozmawiają o tym, żeby jej wybaczyć, Tosia perfidnie wykorzystuje ich nieuwagę. Tym razem mała dokucza Uli – nie podoba jej się, że doniosła ona rodzicom o wczorajszych wybrykach.

Znaczący pocałunek

Między Łucją a Danielem dochodzi do poważnej rozmowy. Łucja mówi, że chce wyjechać na kilka miesięcy do Irlandii. Gdyby odbyła tam kilkumiesięczny staż, najprawdopodobniej miałaby szansę awansować. Niestety Brzozowski nie podziela jej entuzjazmu. Dominika zaprasza go do oblewania jej dziennikarskiego sukcesu. Daniel daje się porwać imprezie; dochodzi nawet do pocałunku. Mężczyzna wycofuje się w ostatniej chwili – o mały włos nie zdradziłby Łucji!