Na Wspólnej, odc. 2537 - co myśli o bracie Antoni?

2537 odcinek "Na Wspólnej" rozwieje wszelkie wątpliwości na temat uczuć, jakie Antoni żywi do brata. Czy Elżbieta będzie walczyć o dziecko? Czy Maciek doceni miły gest Joanny?

W dzisiejszym odcinku "Na wspólnej" Antoni prosi odszukanego brata, żeby pojechali razem na grób zmarłego ojca. Dopiero w wyjątkowej, cmentarnej scenerii biznesmen z Ukrainy decyduje się szczerze wyznać swoje uczucia. Wyjawia Hofferowi, że kiedy ojciec porzucił jego i matkę, był to ogromny cios dla jego rodziny. Antoni przez całe życie czuł nienawiść – do mężczyzny, który ich zostawił i do Romana, który odebrał mu ojca. Hoffer nie może uwierzyć w to, co słyszy.

Trudne chwile w życiu Elżbiety

Elżbieta przechodzi trudny okres. Nie potrafi znieść myśli, że nie będzie miała dzieci. Marta wręcza Igorowi kontakt do utalentowanego lekarza ginekologa, profesora Rolskiego. Mimo że potrafi on wyratować kobiety z najgorszych opresji, pani Marcinkowa nie chce nawet słyszeć o rozmowie ze specjalistą. Wieczorem Elżbieta otrzymuje przykry telefon. Okazuje się, że matka jej byłego męża miała poważny wylew.

Pozorna wdzięczność

Joanna przyjmuje nowego pracownika – postanawia, że Maciek zostanie u niej na stałe. Dopiero co zatrudniony chłopak wydaje się wdzięczny, ale są to tylko pozory. Maciek wykorzystuje chwilę nieuwagi Bergowej i plądruje szafkę z lekami. Czy dojdzie do perfidnej kradzieży?

Nowa koleżanka

Do klasy Franka dołącza nowa koleżanka. Dziewczyna ma na imię Maja i bardzo podoba się chłopakom – i Olkowi, i Frankowi. Przyjaciele są zadowoleni z nowej znajomości.