"Na dobre i na złe" - zapowiedź odcinka 674

Ślub, poród i. samobójstwo! Wybuchowy finał. Przed nami 674 odcinek "Na dobre i na złe" - ostatni przed wakacyjną przerwą! Co wydarzy się w serialu w finale sezonu?

Doktor Latoszek (Bartosz Opania) spotka w szpitalu swoją dawną pacjentkę z misji – Olgę (w tej roli Anna Jarosik) - żołnierkę, która przeżyła wybuch miny. W ciele dziewczyny wciąż będzie tkwił jeden z odłamków.


Konica (Robert Koszucki) i Przemek (Marcin Rogacewicz) na prośbę rannej spróbują go usunąć – choć Olga będzie miała tylko 50 procent szans na przeżycie zabiegu i Witek się sprzeciwi.
- Ja na pewno się nie zgadzam! Jako jej lekarz…. i internista! Nie uważam, że powinna aż tak ryzykować!(…) Operacja na życzenie? Samobójstwo na życzenie!

Ryzykowną operację zaplanuje również Bart (Piotr Głowacki). Profesor trafi na młodego pacjenta – Antka (Filip Kosior) - z wrodzoną malformacją naczyniową. Tak dużą, iż lekarze będą zaskoczeni, że chory nadal normalnie funkcjonuje.
- Jak to możliwe? Przy tak ogromnej zmianie i to jeszcze naczyniowej… nie powinien żyć! A on mówi!
- Ludzki mózg jest tajemnicą…

Bart postanowi wywołać u chłopaka kontrolowaną „śmierć mózgu” i zoperować pacjenta w krążeniu pozaustrojowym. A gdy informacja o zabiegu wycieknie do mediów, w Leśnej Górze znów pojawią się dziennikarze, tym razem atakując Van Graafa.
- Czy pan nie uważa, że tak pionierska operacja jest zbyt ryzykowna?
- Prestiż szpitala kosztem pacjenta? Co na to etyka lekarska?!

A w finale: dwa newsy na które czekają wszyscy Fani serialu! W ostatnim odcinku Lena (Anita Sokołowska) wybierze się na szalony wieczór panieński i całą noc spędzi w jednym z klubów… w objęciach Latoszka. Następnego dnia zapłaci jednak za to wysoką cenę.

Bo jej narzeczony (Marcin Kwaśny) dowie się o ich wspólnej zabawie i… odwoła ślub!
- Nie spieszmy się… Nie musimy brać dziś ślubu. Nie w ten sposób.
- W jaki?… Staszek, chyba nie chcesz się wycofać?!
- Nie… Poczekam. Może kiedyś spojrzysz na mnie jak na niego?

Tymczasem Ola (Anna Karczmarczyk) - tuż przed porodem - odwiedzi Stanisławskiego (Marek Ślosarski). Profesor nagle postanowi oddać dziewczynie wszystkie związane z Jankiem pamiątki: stare zdjęcia, zabawki... I do tego zapowie, że zmienił testament – tak, by wnuk odziedziczył cały jego majątek. A doktor Pietrzak zacznie się w końcu niepokoić.

Lekarka domyśli się, że senior chce popełnić samobójstwo, wróci do jego willi... A gdy wejdzie do środka poczuje zapach gazu - i chwilę później straci przytomność! Jaki będzie finał?

Pamiętajcie: emisja odcinka "Na dobre i na złe" numer 674 – ostatniego w sezonie – już 24 maja, punktualnie o godz. 20:40... Lepiej nie przegapić ani sekundy!

J.W. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.