Fryzura na studniówkę - zainspiruj się uczesaniem z czerwonego dywanu

Każdego roku w styczniu atmosfera w szkołach średnich się zagęszcza w związku z nadchodzącym balem studniówkowym. To dla większości uczniów pierwszy, tak poważny bal w życiu, dlatego podchodzą do niego bardzo emocjonalnie. Szczególnie dziewczęta przeżywają tę imprezę, ponieważ chcą się zaprezentować z jak najlepszej strony.

Dziewczęta już na kilka miesięcy przed imprezą planują, jaką kreację założą tej wyjątkowej nocy, zastanawiają się nad makijażem oraz uczesaniem. Liczne inspiracje do fryzur studniówkowych pojawiają się zimą na czerwonych dywanach, na których gwiazdy przy pomocy wizażystek, również chcą się zaprezentować jak najlepiej.

Fryzura na studniówkę – inspiracje z czerwonego dywanu

Jeśli chodzi o fryzury studniówkowe to jest czym się inspirować. W styczniu 2017 w Stanach Zjednoczonych odbyła się ceremonia wręczenia Złotych Globów, w Polsce Gala Mistrzów Sportu, podczas których panie prezentowały na czerwonym dywanie swoje kreacje oraz fryzury.

W Hollywood z spiętych w kok włosach pojawiły się takie gwiazdy jak Michelle Williams, Jessica Biel, Jessica Chastain. Pojawiły się również lekko spięte z tyłu włosy w przypadku Nicole Kidman oraz Natalie Portman. Fryzury te dodały klasy kobietom. W rozpuszczonych, pofalowanych włosach pojawiła się Drew Barrymore, zaś w idealnie prostych – Kerry Washington.

W Polsce gwiazdy również zaprezentowały się w prostych, ale eleganckich fryzurach – Anna Lewandowska pojawiła się w klasycznie związanych włosach z przedziałkiem na środku, Maria Andrejczyk we włosach rozpuszczonych, zaś żona Piotra Małachowskiego oraz Natalia Partyka we włosach spiętych na bok. 

Fryzura na studniówkę – trendy na czerwonym dywanie

Na czerwonym dywanie zarówno w Polsce jak i za granicą przeważają fryzury proste i klasyczne. Najpopularniejszym upięciem są koki oraz warkocze, większość gwiazd pojawia się w wygładzonych włosach. Coraz częściej za to pojawiają się włosy w naturalnej postaci – rozpuszczone w postaci lekkich, zwiewnych fal oraz włosy proste. Celebrytki nie wpinają we włosy żadnych dodatków.

AW

 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.