Rihanna - nowa piosenka na zakończenie 2016 roku, czy będzie hit?

Piękną i utalentowaną piosenkarkę z Barbadosu, Robyn Rihannę Fenty pod pseudonimem Rihanna zna chyba cały świat. Wielka sława gwiazdy rozpoczęła się w latach 2006 - 2007 i trwa nieprzerwalnie do dziś, a każda jej nowa piosenka cieszy ogromną popularnością.

Rihanna regularnie wydaje płyty (ma ich na koncie 8) oraz w każdym roku wypuszcza na rynek nowy singiel, który nierzadko zdobywa pierwsze miejsca na listach przebojów w najróżniejszych krajach na świecie. W 2016 roku w sieci i w rozgłośniach radiowych pojawiło się kilka nowych singli piosenkarki (m.in. „Stay”, „Nothing Is Promised” czy „Kiss It Better”), niektóre z nich w ciągu kilku miesięcy stały się hitami.

Rihanna – nowe piosenki w 2016 roku

W styczniu 2016 roku na rynku muzycznym pojawił się nowy album barbadoskiej piosenkarki o nazwie „ANTI”. To ósmy krążek Rihanny, który już w pierwszych dniach odniósł sukces. Zaledwie dzień po premierze i udostępnieniu albumu do darmowego pobrania, krążek zyskał miano platynowej płyty według serwisu TIDAL.  Chwilę potem zajął pierwsze miejsce w notowaniu Billboard 2000. Nazwa płyty nawiązuje do postawy sprzeciwu konkretnej polityki czy działalności. Album ANTI zawiera takie nowe piosenki jak m.in.  „Consideration (ft. SZA)”, „Desperado”, “Needed Me”, "Yeah, I Said It”, której autorem tekstu był Timberland, „Never Ending”, "Same Ol’ Mistakes” (test napisał Kevin Parker) oraz „Love on the brain”.

Rihanna - nowa piosenka

„Love on the brain”, czyli nowa piosenka Rihanny wchodząca w skład najnowszego albumu ANTI zyskała ogromną popularność. Autorem tekstu był Fred Ball oraz Joseph Angel Fenty. Piosenka ta zawiera elementy retro w rytmie doo-wopowym. Piosenka opowiada o kochanku zdolnym do przemocy. Singiel porównywalny jest do olschoolowych hitów Alana Grina oraz Prince’a oraz dokonań Amy Winehouse czy piosenek Beyonoce. W sieci ogromną popularność zyskało wykonanie tej nowej piosenki podczas festiwalu Billboards Music Evards. Piosenkarka wykonała wówczas wersję pełną emocji i zaangażowania.

 

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.