Najnowsze teledyski disco polo

Najnowsze teledyski disco polo są chętnie oglądane przez fanów nurtu muzyki tanecznej. Szczyt popularności muzyki disco polo w Polsce przypadał na drugą połowę lat dziewięćdziesiątych. W późniejszych latach moda na te rytmy wyraźnie zmalała, jednakże w ostatnim czasie trend zdaje się powracać.

Świadczą o tym tłumy na koncertach gwiazd polskiej sceny disco polo, ogromna publiczność na festiwalach muzyki tanecznej, które odbywają się co roku w Ostródzie oraz na zamku w Olsztynie, a także liczby odsłon pod najnowszymi teledyskami do utworów disco polo.

 Najnowsze teledyski disco polo - Boys i Weekend

Wśród najczęściej oglądanych teledysków był wideoklip do jednego z nowszych hitów zespołu Boys. Istniejący od 1991 roku zespół stale cieszy się ogromną popularnością. Ich utwory, takie jak: "Jesteś szalona", "Chłop z Mazur", "Usłysz wołanie" zna cała Polska i zanucić je potrafi każdy, bez względu na to czy jest czy nie jest fanem zespołu oraz muzyki, którą tworzą. W 2016 roku teledysk do "Najpiękniejsza dziewczyno" był niecierpliwie wyglądany przez fanów zespołu Boys. Również w 2016 roku miał premierę klip do utworu "Koleś z bety".

W wakacje 2016 roku nowy teledysk wypuścił zespół Weekend, którego hit "Ona tańczy dla mnie" bił rekordy popularności kilka sezonów temu. "Dałem ci kwiaty", klip umieszczony w serwisie Youtube, obejrzano już ponad 3 500 000 razy, co jest imponującą liczbą. Co prawda do rekordu największego przeboju zespołu Weekend nadal nowemu klipowi daleko, ponieważ teledysk "Ona tańczy dla mnie" uzyskał ponad 100 000 000 odsłon!

Najnowsze teledyski disco polo - inne hity roku 2016

Wśród najnowszych teledysków disco polo pojawił się również wideoklip do coveru popularnego hitu zespołu Akcent noszącego tytuł "Przez Twe oczy zielone". Autorem nowej wersji jest Dziemian & R'n'P. A teledysku wystąpił Zenon Martyniuk, założyciel legendarnej grupy.

Z kolei grupa Motive w 2016 zaprezentowała klip do nowej piosenki "Idealna", a zespół Cliver wypuścił wideoklip do utworu "Ile mam czekać".

 

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.