Koncerty disco polo w 2017 - gdzie będą bawić się fani muzyki tanecznej?

Koncerty disco polo w 2017 zapowiadają się ciekawie. Fani tego gatunku muzyki tanecznej będą mieli w czym wybierać. Koncerty i festiwale odbędą się w różnych częściach Polski, więc na brak oferty koncertowej w swojej okolicy nikt nie będzie mógł narzekać i każdy będzie mógł tańczyć do białego rana przy swoich ulubionych przebojach.

Muzyka disco polo wraca do łask i Polacy coraz chętniej się przy niej bawią. Po szalonej popularności, której szczyt przypadał na końcówkę lat dziewięćdziesiątych, disco polo przeżywało kilka lat zapomnienia, ale obecnie znowu obserwujemy wzrost trendu na zabawę przy muzyce tanecznej. Proste, nieskomplikowane rytmy i wpadające w ucho teksty sprawiają, że każdemu nogi same rwą się do tańca.

Koncerty disco polo w 2017 - największe imprezy

Oprócz rozlicznych koncertów pojedynczych zespołów, tradycyjnie odbędzie się kilka większych wydarzeń, które zgromadzą w jednym miejscu największe gwiazdy polskiej sceny disco polo. Fani tego nurtu tradycyjnie czekają na festiwal w Ostródzie, który jest prawdopodobnie największą tego typu imprezą. Od kilkunastu lat Ostróda organizuje roztańczony festiwal, na który ściąga publiczność z całej Polski. „Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej” to dwudniowe szaleństwo przy największych hitach. Tradycyjnie będzie można liczyć na obecność zespołów, takich jak Boys, Weekend, Akcent, Top Girls, Extazy, Imperium, Excell.

W wakacje odbędzie się również kolejna edycja, już dziewiąta, Festiwalu Disco Dance. Tradycyjnie organizatorem będzie zamek w Olsztynie.

 Koncerty disco polo w 2017 za granicą

Również nasi rodacy mieszkający za granicą będą mogli liczyć na odwiedziny polskich gwiazd disco polo. Wiele zespołów uwzględnia Wielką Brytanię w swoich trasach koncertowych, a dodatkowo w Londynie na początku roku zapowiada się szalona impreza. Disco Polo Festiwal odbędzie się 3 lutego w w Klubie Bankside Vaults. Wystąpią: Akcent Polska, Piękni i Młodzi, Weekend, Top Girls i wielu innych.

 

AW