Najmodniejsze torebki na lato, które wykorzystasz także jesienią. Wiele modeli z dużym rabatem!

PB
29.08.2020 13:15
torebka

torebka (@eobuwie)

Torebki to przyjaciółki kobiety. Towarzyszą nam w każdej okazji - w pracy, na zakupach czy przyjęciu. Modny, a zarazem porządny model warto mieć w swojej garderobie, Wybrałyśmy takie, które sprawdza się zarówno latem, jak i jesienią. Sprawdź nasze typy!

Torebki listonoszki 

Torebka MarellaTorebka Marella fot. eobuwie

Listonoszka to typ małej torebki. Jest niezwykle praktyczna i uniwersalna. Sprawdzi się w każdej sytuacji i co najważniejsze pomieści, wszystko czego potrzebujesz. Wybrane przez nas modele to prawdziwe perełki. Większość z nich jest przeceniona, a rabaty sięgają nawet -50%! Czarna marki Marella na złotym łańcuszku pięknie się komponuje z każdym zestawem. Podkreśli niejedną stylizację i nada je szyku. Niebieska Guess z monogramem to pasuje do luźnych, niezobowiązujących zestawów. Świetnie wygląda z szotami i topem, ale pasuje także do sukienki. 

Torebki shopper 

 

Torebka shopper jest pojemna i bardzo praktyczna. Pomieści nie tylko drobiazgi, ale znacznie więcej. Zapakujesz do niej pojemnik z obiadem, kubek z kawą, notatki, a do niektórych także laptop. Hitem tego zestawiania jest model Guess z panterką. Miejski, a zarazem elegancki podkreśli strój do pracy i na imprezę. Czarna, klasyczna torebka Versace została urozmaicona za pomocą kolorowej apaszki. Dzięki niej ten zwykły model staje się modnym dodatkiem

Sprawdź: Shoppery damskie marki Vittoria Gotti do ręki!

Zobacz też inne modele w świetnej cenie! 

Więcej o: