Lara Gessler zaskoczyła swoją stylizacją na pokazie Roberta Kupisza. Fanka: Tylko spódniczki zapomniała. Lara odpowiedziała

AS
22.01.2020 18:15
Lara Gessler

Lara Gessler (fot. instagram Lara Gessler)

Lara Gessler, tak jak wiele innych znanych osób show-biznesu, pojawiła się na wczorajszym pokazie nowej kolekcji Roberta Kupisza. Nie pierwszy raz zaskoczyła swoim kusym strojem! Ma na sobie luźną bluzkę, a w odpowiedzi na komentarz fanki zdradziła co jest pod spodem.

Lara Gessler chętnie pokazuje się na wydarzeniach, na których nie brakuje innych gwiazd i znanych osób show-biznesu. Widać, że bardzo swobodnie czuje się w takim towarzystwie i ma wiele bliskich znajomości. Na swoim InstaStories zamieściła krótkie filmiki, na których m.in. entuzjastycznie przytula Beatę Kozidrak, a także udziela wywiadów. Fotografowie chętnie robili również zdjęcia Larze w towarzystwie jej partnera.

Lara Gessler wyraźnie lubi być w centrum uwagi i często szokuje np. strojem lub kontrowersyjnymi zdjęciami. Tym razem jej stylizacja również zdecydowanie się wyróżniała. Wiele osób zachwyconych było jest szeroką, elegancką bluzką i pojawiły się pytania o markę.Ten model pochodzi z kolekcji polskiej marki MMC Studio i można ją odnaleźć w sklepie internetowym brandu w cenie 690 zł. Charakteryzuje ją fason oversize, a także bardzo szerokie rękawy ze ściągaczami, co sprawia, że mają formę bufek. To bardzo oryginalny projekt. Lara Gessler wystylizowała ją w odważny sposób, bo bluzkę potraktowała niemal jak sukienkę i widzimy niemal całe jej nogi. Z tego powodu jedna z fanek napisała komentarz:

Tylko spódniczki zapomniała.

Na to Lara odpowiedziała:

Spodenki skórzane były tym razem.

Faktycznie, na jednym z filmików na InstaStories, można zobaczyć, że pod szeroką bluzką są także krótkie szorty. Niektórzy, oprócz bluzki, komentowali także bardzo zgrabne nogi Lary.

Pal sześć bluzkę... A gdzie można kupić takie nogi?
Ale Ty masz nogi! Zazdraszczam ilekroć wrzucasz fotkę!

Szerokie rękawy i bufki - hit sezonu

W tym sezonie, w każdym sklepie i sieciówce, znajdziemy bluzki oraz sukienki z szerokimi rękawami oraz takimi typu bufki. Zwiększanie szerokości w okolicy ramion i całych rąk jest teraz bardzo modne. Najczęściej występuje w ubraniach eleganckich, które zakładane są na specjalne okazje, ale dla osób lubiących bawić się modą, może to być dobry wybór też na co dzień. Popularne są m.in. bluzki oraz sukienki z tkaniny plumeti, czyli przezroczystej, delikatnej tkaniny. Szerokie rękawy w takich ubraniach nadają stylizacji zmysłowości i oryginalności. 

Więcej o: