Marieta Żukowska wyraża swoje zdanie na temat wyprzedaży. Chwali się też swoim wyborem - płaszczem w kratę włoskiej marki

Marieta Żukowska przyznaje, że lubi wyprzedaże. Na Istagramie dzieli się opinią, co jest dla niej ważne przy wyborze ubrania. Pochwaliła się jedną z nowych zdobyczy, czyli płaszczem w kratę włoskiej marki Luisa Spagnoli. Zdradza gdzie go kupiła, a my znamy jego cenę!

Marieta Żukowska jest modową minimalistką, bo jak mówi, ma mało rzeczy w szafie i woli kupić coś, w czym dłużej, nawet kilka lat pochodzi, i założy tę rzecz na różne okazje. Faktycznie, przeglądając jej zdjęcia na Instagramie, można zauważyć, że jej stroje co jakiś czas się powtarzają. Aktorka często stawia na stonowane kolory. O takim podejściu w ostatnim czasie mówiło sporo gwiazd sprzedających swoje ubrania poprzez jedną z aplikacji. Marieta Żukowska przyznaje jednak, że nie unika wyprzedaży, a nawet je lubi, bo wtedy  obniżonych cenach znajduje prawdziwe "perły". Jej ulubione miejsce na takie zakupy to warszawskie Atrium Promenada. 

 

Wśród sklepów tej galerii jest kilka znanych, ekskluzywnych marek, m.in. włoski brand - Luisa Spagnoli. To właśnie tam aktorka kupiła swój nowy płaszcz w kratę, w który ubrana jest na ostatnio dodanym zdjęciu na Instagramie. Płaszcz jest megamodny ze względu na kraciasty wzór. Krata jest poza tym nietuzinkowa: ciemna zieleń "stebnowana" jest czerwonymi i żółtymi nitkami. To połączenie klasyki i unikalności. Szyku dodają całości złote guziki. Aktorka wygląda w nim świetnie! Ten model można znaleźć m.in. także w oficjalnym sklepie internetowym marki Luisa Spagnoli. Tam jego cena wynosi 1 476 zł, obniżona z 2 099 zł. 

Na jednym ze zdjęć można lepiej przyjrzeć się również bluzce Mariety Żukowskiej, którą aktorka włożyła pod płaszcz. Wyróżnia się ona szerokimi rękawami, które wpisują się w obecne trendy, a także naszytymi kwiatami i dekoltem stójką. To model z sieciówki H&M, który w sklepie internetowym marki kosztuje 149,99 zł.

Płaszcz w kratę

Płaszcz w kratę to wybór wielu kobiet, a także mężczyzn. Kojarzy się z jesienią, ale można go spotkać również w zimowej wersji. Kraciasty wzór jest uznawany za ponadczasowy, ale w 2019 ten print był wyjątkowo popularny. Płaszcz w kratę faktycznie może być idealnym wyborem na długie lata, bo raczej nie wyjdzie z mody. Klasyczne modele to szary oraz zielony płaszcz w kratę. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.