Olga Kalicka wstawia na Instagram zdjęcie z uroczym samochodem w tle. My patrzymy również na jej czapkę ekskluzywnej marki

AS/DZ
10.01.2020 20:15
Olga Kalicka

Olga Kalicka (fot. instagram Olga Kalicka)

Olga Kalicka jest w Łodzi i pozdrawia fanów z tego miasta. Na jej zdjęciu uwagę zwraca samochód w kwiatach oraz czapka aktorki. To model marki Moncler, który na pewno nie należał do tanich!

Olga Kalicka na co dzień mieszka w Warszawie, ale obecnie przebywa w Łodzi. Jak wynika z Instagram Stories, na którym zamieściła krótki filmik, aktorka jest tam prawdopodobnie z powodu sesji zdjęciowej. Fanów aktorki zainteresował widoczny w tle różowy samochód ozdobiony kwiatami. To urocze auto stoi przy restauracji Tabu Sushi przy ul. Piłsudskiego w Łodzi. Niektórzy poznali to miejsce, a jedna z fanek napisała: 

dobre jedzenie, dobry wybór
 

Pod zdjęciem Kalickiej padło także pytanie o czapkę, którą jedna z internautek określiła jako świetną. To beżowy model z pomponem, z wyróżniającą się dużą, czarną naszywką. To czapka w miejskim, młodzieżowym stylu. Olga Kalicka wybrała delikatny beż, który ładnie komponuje się z jej płaszczem. Czapka pochodzi z kolekcji ekskluzywnej włosko-francuskiej marki Moncler. Trzeba przyznać, że nie każdy może sobie pozwolić na czapkę tej marki - zazwyczaj kosztują one ponad 1000 zł. Bardzo podobny model, ale z mniejszym logo, kosztuje w jednym ze sklepów multibrandowych aż 1479 zł. Olga Kalicka lubi czasem włożyć coś wyróżniającego się i unikalnego - taka właśnie jest ta czapka z dużą, zwracającą uwagę naszywką.

Uwadze miłośników mody nie umknie również płaszcz aktorki w kultowy wzór, czyli pepitkę. To okrycie wierzchnie marki Les Petites Paris kosztuje ok. 1368 zł. Na Instagramie aktorka wielokrotnie pokazywała się w tym płaszczu, który jest niezwykle stylowy i bardzo modny!

Czapki damskie

Czapka bywa dodatkiem pogardzanym, szczególnie przez dzieci i młodzież, które wzbraniają się przed jej noszeniem. Ten niepozorny dodatek może jednak świetnie urozmaicać kobiecą stylizację. Można to zrobić np. za pomocą kolorów lub ciekawego wzoru. Jednym z hitów są czapki retro nawiązujące do wzorów rodem z PRL-u. Miłośnicy klasyki i praktyczności mogą zdecydować się na bardzo modny w tym sezonie beż - barwę kobiecą, odmładzającą i pasującą do wszystkiego.