Anna Wendzikowska razem z córką pozuje na tle pięknej barcelońskiej plaży. Ubrana jest w biały płaszcz z popularnej sieciówki

Anna Wendzikowska spędza rodzinne chwile w Barcelonie i zachwyca fanów swoimi zdjęciami z tego wyjazdu. Miłośnicy jej stylizacji także nie mogą narzekać, bo prezenterka ubiera się jak zwykle ciekawie. Na ostatnio dodanym zdjęciu fankę zainteresował jej płaszcz - okazało się, że jest z ZARY!

Anna Wendzikowska wypoczywa w Barcelonie, ale okazuje się, że to dla niej również czas przemyśleń. Pod ostatnio dodanym zdjęciem przyznała, że patrząc na swoją najstarszą córkę, zdaje sobie sprawę, jak szybko leci czas. Faktycznie, najstarsza z jej pociech, Kornelia, rośnie jak na drożdżach, a już 21 stycznia obchodzić będzie 5-te urodziny! Dziewczynka jest oczkiem w głowie Ani Wendzikowskiej, która dzielnie walczy o jej zdrowie. Mimo młodego wieku, Kornelka miała już kilka operacji oczu, które są konieczne z powodu niedorozwoju nerwów wzrokowych. Nic dziwnego, że Wendzikowska docenia wszystkie szczęśliwe chwile, które razem spędzają. 

 

Prezenterka wie, jak dobrze się ubrać, a jej styl odpowiada wielu fankom. Tym razem jedna z nich zapytała o markę białego płaszcza, który ma na sobie celebrytka. Anna Wendzikowska odpowiedziała, że to ZARA kupiona w Barcelonie, bo w Polsce nie udało jej się znaleźć rozmiaru. Inna internautka podpowiedziała, że taki sam widziała również w Zarze w Wiedniu. Okrycie wierzchnie prezenterki sięga do połowy łydki i jest w białym kolorze. Świetnie komponuje się z jasnymi sneakersami marki Balenciaga. Białe płaszcze są nietuzinkowe i rzadko można je zobaczyć na ulicy, a więc i w sklepach, co zauważa zainteresowana fanka:

dzięki! Kupienie białego płaszcza w Polsce o tej porze roku graniczy z cudem

Faktycznie, mimo uniwersalności bieli zazwyczaj stawia się na czerń, a w tym sezonie również na megamodną ciemną zieleń. Wynika to głównie z aspektu praktycznego - jak wiadomo, biel szybko się brudzi. Jednak w Zarze można odnaleźć kilka modeli w tym kolorze.

Płaszcze damskie z wełną - na co zwracać uwagę?

Płaszcze damskie z wełną kojarzą się głównie z jesienią, ale kobiety chętnie noszą je również zimą. Takie okrycie wierzchnie wybierają ten z  nas, które cenią elegancję - faktycznie, taki płaszcz potrafi dodać szyku całej stylizacji. Jego fason i styl to kwestia gustu, ale warto przyjrzeć się dokładniej, z jakich materiałów płaszcz jest uszyty. Jeśli zależy nam na porządnym ociepleniu i naturalnych materiałach, najlepiej zwrócić uwagę na te, które mają w składzie chociaż 50% wełny. Takie modele można znaleźć nawet w popularnych sieciówkach. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.