Paulina Sykut-Jeżyna stawia na róż! Stylowy płaszcz i spódnica w kwiaty to strzał w dziesiątkę

Paulina Sykut-Jeżyna znów pozytywnie zaskoczyła fanki swoją kolorową stylizacją, która poprawia humor. Zdecydowała się na różowy płaszcz i piękną spódnicę w kwiaty od polskiej marki!

Paulina Sykut-Jeżyna nie przestaje zaskakiwać swoimi stylizacjami. Każda z nich jest godna uwagi i stanowi dobrą inspirację na wszystkie sezonu. Tym razem zachwyciła fanki kolorowym zestawieniem z różem w roli głównej. Dostała pod zdjęciem mnóstwo pozytywnych komentarzy, gdzie wszyscy zgodzili się, że kolor różowy idealnie pasuje do urody gwiazdy! 

 

W tej jesiennej, ale kolorowej, stylizacji Paulina Sykut-Jeżyna zdecydowała się na piękny, kolorowy płaszcz w bardzo przyjemnym dla oka odcieniu koloru różowego. Model ten znajdziemy w ofercie marki Saint By. Do tego dobrała ażurowy sweter w jaśniejszym odcieniu oraz stylową, granatowo-różową spódnicę w kwiaty od Bizuu. Płaszcz i spódnica zostały idealnie dobrane pod względem koloru. Dzięki temu stylizacja jest spójna i bardzo ładna. W tym sezonie stanowczo warto decydować się właśnie na takie barwy. 

Kolorowe płaszcze na jesień i zimę 

Kto powiedział, że jesień musi być szara i ponura? Można ją rozweselić, na przykład za pomocą ubrań! W tym sezonie modne są kolorowe swetry i kolorowe spódnice, dlaczego więc nie zdecydować się też na kolorowy płaszcz? Pomoże ci on stworzyć niebanalną stylizację, która nie będzie nudna i na pewno wyróżni cię z tłumu. Na jaki więc kolor postawić? Możesz, też jak Paulina Sykut-Jeżyna, wybrać kolor różowy i wszelkie jego odcienie. Nie musi to być od razu mocny i wyraźny róż. Pastele również będą w porządku. Ponadto dobrym pomysłem okaże się też kolor żółty, zielony, fiolet albo elektryzujący kolor kobaltowy. 

Z czym łączyć kolorowy płaszcz? Tak naprawdę masz dwie opcje. Możesz go zestawić z ubraniami w klasycznych, stonowanych barwach albo po prostu dopasować do niego odcienie innych kolorów. Paulina Sykut-Jeżyna swoją stylizację oprała na odcieniach różu. Ty również możesz tak zrobić, o ile lubisz bawić się kolorami. Zachęcamy do tego. Będziesz zaskoczona efektem! 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.