Świeczki WoodWick to HIT. Skwierczą jak drewno palone w domowym kominku. Idealne na jesienne wieczory

PJ/DZ
29.10.2019 13:00
Świeca WoodWick

Świeca WoodWick (https://www.instagram.com/woodwick_candles/?hl=pl)

Świece zapachowe WoodWick stworzą niepowtarzalną atmosferę! Przygotowałyśmy dla was propozycje kilkunastu zapachów, które sprawdzą się w jesienne wieczory.

Świece zapachowe WoodWick

Jesień jest idealną porą roku do spędzania wieczorów w wyjątkowej atmosferze. Pozwolą ją stworzyć cudowne świece zapachowe. Dlatego przygotowałyśmy dla was propozycję luksusowych świec marki WoodWick, która ma w swojej ofercie szeroką gamę wyjątkowych zapachów. Każda z was znajdzie wśród nich coś dla siebie! Oprócz wyjątkowego zapachu świece te zwracają uwagę pięknym, eleganckim kształtem, drewnianą pokrywką, a przede wszystkim charakterystycznym, drewnianym knotem, który paląc się, skwierczy jak drewno w kominku! To właśnie czyni świece WoodWick wyjątkowymi - dzięki nim stworzycie niepowtarzalny klimat w waszym domu. 

 

Świece zapachowe

Świece WoodWick nie tylko wyglądają pięknie - każda z nich wykonana jest z wysokiej jakości wosku sojowego oraz mocno skoncentrowanych olejków zapachowych, które zapewniają utrzymywanie się intensywnego aromatu przez długi czas. Zachwyca również długość palenia się tych świec - mała świeca potrafi palić się do 40 godzin, a duża nawet do 175 godzin! Dlatego warto zainwestować w tak cudowny dodatek wnętrzarski, który zapewni wam niepowtarzalny klimat w mieszkaniu i sprawi, że wasze wieczory będą jeszcze przyjemniejsze.