Gwiazdy uwielbiają kolorowe swetry. Najpiękniejsze modele dla kobiet w każdym wieku. Idealne na chłodniejsze dni

PJ
15.03.2019 17:00
kolorowe swetry damskie / mat. partnera / www.instagram.com/agnieszka_sienkiewicz_official/

kolorowe swetry damskie / mat. partnera / www.instagram.com/agnieszka_sienkiewicz_official/ (kolorowe swetry damskie / mat. partnera / www.instagram.com/agnieszka_sienkiewicz_official/)

Swetry damskie wcale nie muszą być nudne! Te, które dla was znalazłyśmy, są kolorowe i idealnie wpisują się w nadchodzący, wiosenny klimat.

Jednokolorowe swetry

Nie tylko zima jest idealną porą roku, żeby nosić swetry. Również wiosną będą w modzie! W poprzednim sezonie każda z nas szalała na ich punkcie. W sklepach miałyśmy niezliczoną ilość swetrów i to w najróżniejszych wariantach. Jednak najbardziej pożądane okazały się modele w intensywnych kolorach, jak czerwony, żółty, zielony czy fioletowy. To właśnie na ich punkcie oszalały gwiazdy i często publikowały na swoim Instagramie zdjęcia właśnie w takim swetrze. Dlatego przygotowałyśmy dla was przegląd jednokolorowych swetrów, które ożywią każdy wasz zestaw!

kolorowe swetry damskie / mat. partnerakolorowe swetry damskie / mat. partnera www.instagram.com/aniawendzikowska/

Różnokolorowe swetry

Jeśli nie możecie się zdecydować, w jakim kolorze powinien być was wiosenny sweter, mamy dla was rozwiązanie! Zerknijcie poniżej i wybierzcie dla siebie sweter wielobarwny. W nadchodzącym sezonie to właśnie na takie modele warto postawić. Połączenie ze sobą różnych barw w jednym elemencie garderoby doda charakteru waszej stylizacji oraz ją urozmaici.

kolorowe swetry damskie / mat. partnerakolorowe swetry damskie / mat. partnera www.instagram.com/agnieszka_sienkiewicz_official/

Poniżej więcej kolorowych swetrów.