Hailey Bieber w turkusowym garniturze polskiej marki! Znalazłyśmy podobne modele w sklepie internetowym

PJ
01.02.2019 09:00
garnitur damski / mat. partnera / www.instagram.com/haileybieber

garnitur damski / mat. partnera / www.instagram.com/haileybieber (garnitur damski / mat. partnera / www.instagram.com/haileybieber)

Żona Justina Biebera wybrała dla siebie garnitur polskiej marki! Jeżeli szukacie czegoś wyjątkowego, koniecznie postawcie na ubranie w podobnym stylu co Hailey.

Hailey Bieber w garniturze MISBHV

Hailey Baldwin od momentu poślubienia Justina Biebera nie schodzi z języków całego świata. Wiele osób śledzi życie modelki, a prócz tego jej inspirujący styl. Oczywiście nie od dziś wiemy, że za stylizacje Hailey odpowiada znana i ceniona stylistka Maeve Reilly. To właśnie ona wybrała dla żony Justina oversizowy garnitur w turkusowym kolorze. Jednak najbardziej zachwycającą wiadomością, jest to, że ten garnitur to projekt polskiej marki MISBHV

 

Zdecydowanie jest to wielki sukces dla MISBHV. Jednak przypomnijmy sobie, że to nie jedyne ich tak duże osiągnięcie. Projekty tej marki są noszone przez wiele gwiazd, takich jak Rihanna i Kylie Jenner, dzięki czemu z niszowej marki MISBHV powoli staje się rozpoznawalnym na całym świecie brandem.

Garnitury damskie

Turkusowy garnitur, w którym została sfotografowana w Los Angeles Hailey, to idealna propozycja dla kobiet, które szukają eleganckiego, a jednocześnie intrygującego ubioru. Model wybrany przez Hailey pochodzi z kolekcji wiosna/lato 2019, która jeszcze nie jest dostępna. Jeżeli jednak uwielbiacie taki styl, koniecznie zerknijcie poniżej i zobaczcie damskie garnitury i marynarki, z którymi stworzycie naprawdę genialne stylizacje. Taki komplet świetnie nadaje się na specjalne okazję, ale również na zwykłe wyjście po smoothie ;).

garnitur damski / mat. partneragarnitur damski / mat. partnera www.instagram.com/haileybieber