Ciepłe golfy na jesień w stylu Anny Lewandowskiej. Znalazłyśmy podobne modele!

Golfy, które uzupełnią wasze jesienne stylizacje. Nie powinno ich zabraknąć w waszej garderobie, w końcu dobrze wyglądają ze wszystkim! Anna Lewandowska w tym sezonie postawiła na ciepły golf, wy też możecie znaleźć podobny dla siebie.

Anna Lewandowska w modnym golfie

W tym sezonie postawcie na golf. W sklepach znajdziecie już jego najróżniejsze rodzaje od tych dopasowanych, które pięknie podkreślą waszą sylwetkę po ciepłe, sweterkowate golfy idealne dla pań, które nie przepadają za zimnem. Również gwiazdy stawiają na ten element garderoby. Jedną z nich jest Anna Lewandowska, która wybrała dla siebie ciepły golf w najmodniejszym kolorze sezonu - butelkowej zieleni! My również znalazłyśmy dla was bardzo podobne golfy, wystarczy, że zerkniecie poniżej.

golfy damskie/mat. partneragolfy damskie/mat. partnera www.instagram.com/annalewandowskahpba

Golfy damskie na jesień

Wśród przygotowanych przez nas golfów, znajdziecie modele o ciekawych kolorach, które nadadzą charakteru i wyrazu waszym jesiennym stylizacją, jak również ciepłe golfy, które otulą was w chłodne jesienne i zimowe wieczory. Jeśli już wybierzecie dla siebie idealny model, warto stworzyć z nim świetne jesienne stylizacje! Golf dobrze będzie wyglądał ze spódnicą i kozakami na obcasie, ale też możecie dobrać go do spodni i marynarki. Same zobaczycie, jak ten element garderoby dobrze prezentuje się z wieloma rzeczami!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.