Ubraniowe bestsellery w kolorach jesieni! Tych rzeczy nie powinno zabraknąć w waszych szafach

PJ
29.10.2018 09:00
ubrania w kolorach jesieni/mat. partnera/www.instagram.com/marcelina_zawadzka/

ubrania w kolorach jesieni/mat. partnera/www.instagram.com/marcelina_zawadzka/ (ubrania w kolorach jesieni/mat. partnera/www.instagram.com/marcelina_zawadzka/)

Przyjrzałyśmy się kolorystycznym trendom tej jesieni i wybrałyśmy dla was bestsellerowe ubrania w dominujących barwach sezonu!

Ubrania w kolorach jesieni

Jaki kolory najbardziej kojarzą wam się z jesienną aurą? Oczywiście brązy, beże i szarości, ale jak co roku w waszych garderobach nie powinno zabraknąć innych, równie dominujących barw! Jedną z nich zdecydowanie jest burgund, dzięki któremu wybrane przez was ubrania są eleganckie i szykowne. Również w tym sezonie warto pomyśleć o kolorze pomarańczowym, czy zielonym - te barwy dodadzą waszym stylizacjom niepowtarzalnego charakteru i urozmaicą zestaw. Nie zapomnijcie też o innych odcieniach, które przywołują na myśl jesień. W naszym zestawieniu znajdziecie również granat, róż, a nawet kolor czerwony.

ubrania w kolorach jesieni/mat. partneraubrania w kolorach jesieni/mat. partnera www.instagram.com/marcelina_zawadzka/

Bestsellerowe ubrania w kolorach jesieni

Dlatego przygotowałyśmy dla was najmodniejsze ubrania w kolorach jesieni! Wśród przez nas znalezionych bestsellerów nie mogło zabraknąć zwiewnych spódnic, kobiecych sukienek, ciepłych swetrów i oczywiście rockowych ramonesek, czy eleganckich płaszczy. Również buty znajdziecie u nas idealne na ten sezon. Wszystkie te ubrania nie kosztują wiele, a są modne i bardzo praktyczne. Koniecznie zwróćcie na nie uwagę, a może już niedługo uzupełnią wasze jesienne zestawy? ;)