Ta kurtka doda charakteru każdej stylizacji! Ramoneski na jesień 2019

PJ
06.09.2019 19:30
Ramoneska damska

Ramoneska damska (mat. partnera)

Oto ramoneski na jesień w różnych odsłonach. Nam zdecydowanie przypadły do gustu kolorowe modele, ale warto też spojrzeć na te klasyczne. Tej jesieni nie może w waszej szafie zabraknąć ramoneski!

Czarna ramoneska

Ramoneska na jesień to obowiązkowy element garderoby! Szczególnie w klasycznej odsłonie. Dobrze, jeżeli macie już w szafie jakąś ramoneskę - idealnie odnajdzie się ona w wielu jesiennych stylizacjach. To kurtka, która doda im charakteru i intrygującego wyglądu. Zdecydowanie pasuje każdej kobiecie! Możecie oczywiście nosić ją też w innych porach roku. W połączeniu z ciepłą futrzaną kamizelką będzie bardzo praktyczna zimą. Przygotowałyśmy dla was ramoneski, na które warto zwrócić uwagę. Ich cena? Zaskakująco niska! 

Czarna ramoneskaCzarna ramoneska mat. partnera

Kolorowa ramoneska

Oczywiście ramoneska nie musi być wyłącznie czarna! To tylko klasyczna propozycja dla tych pań, które nie lubią za bardzo wyróżniać się z tłumu. Tej jesieni stawiamy na kolory! I to nie tylko w dodatkach, ale również w okryciach wierzchnich. Dlatego czerwone, zielone, fioletowe, a nawet żółte ramoneski będą wyglądały bardzo stylowo i urozmaicą każdy wasz zestaw. W takiej kurtce nie tylko pozostaniecie niezauważone - co więcej, zaprezentujecie się w wielkim stylu. 

Kolorowa ramoneskaKolorowa ramoneska mat. partnera

Poniżej więcej produktów

Więcej o: