Ta sukienka idealnie podkreśla figurę! Zawadzka i Lewandowska już ją pokochały. U nas podobne, ale tańsze modele

Zmysłowe i kobiece sukienki na jesień to coś, co uwielbiamy. Marcelina Zawadzka i Anna Lewandowska pokochały tę samą sukienkę, a my znalazłyśmy wam podobne!

Jeżeli tej jesieni chcecie wyglądać zmysłowo i bardzo kobieco, koniecznie wybierzcie dla siebie sukienkę ołówkową! Ta kreacja pięknie podkreśli figurę, doda waszym stylizacjom modnego akcentu, a przede wszystkim będziecie prezentowały się w niej bardzo seksownie.

Ołówkowe sukienki w stylu Zawadzkiej i Lewandowskiej

sukienka ołówkowa/mat. partnerasukienka ołówkowa/mat. partnera www.instagram.com/marcelina_zawadzka/

Spójrzcie tylko na wybór sukienki ołówkowej Marceliny Zawadzkiej. Czy nie wygląda wam znajomo? Taki sam model mogłyście zauważyć na Instagramie Anny Lewandowskiej! Najwidoczniej obie gwiazdy pokochały identyczną kreację i wcale nas to nie dziwi, w końcu sukienki ołówkowe idealnie wpisują się w jesienny klimat. Sukienka ołówkowa, którą wybrały dla siebie panie, to projekt polskiej marki NUDYESS, a jego cena to 349 złotych. Poniżej znajdziecie bardzo podobne modele i to w dużo niższej cenie!

Sukienki ołówkowe

sukienka ołówkowa/mat. partnerasukienka ołówkowa/mat. partnera www.instagram.com/annalewandowskahpba

Dla tych pań, które wolą inną kolorystykę sukienki, też coś mamy! Poniżej znajdziecie modele, które wpadły nam w oko. Wśród nich najmodniejsze wzory sezonu - pasy i krata oraz kolory, które wpisują się w aurę jesieni. Warto postawić na sukienkę ołówkową, pasuje zarówno do pracy, jak i na specjalne okazje. Jesienią śmiało możecie łączyć ją z botkami bądź długimi kozakami, wtedy dodacie jej jeszcze bardziej zmysłowego charakteru.

Poniżej więcej produktów

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.