Najpiękniejsze kolorowe płaszcze z nowych kolekcji. Fuksjowe modele to hit jesieni!

Kolorowe płaszcze na jesień dodadzą wam dużo energii! Odstawcie na bok klasyczne kolory i wybierzcie okrycie wierzchnie w proponowanych przez nas barwach.

Płaszcze na jesień

Wiemy, jak ciężko większości z was pożegnać się z latem i letnimi stylizacjami. My też będziemy tęsknić za krótkimi szortami, zwiewnymi sukienkami i lekkimi bluzkami. Ale to, że mamy jesień wcale nie oznacza, że jesienna moda musi być szara i ponura. Przemyćcie do swoich jesiennych zestawów trochę letnich kolorów!

kolorowe płaszcze na jesień / mat. partnerakolorowe płaszcze na jesień / mat. partnera WBF

Kolorowe płaszcze na jesień

Jesień zazwyczaj kojarzy nam się z odcieniami szarości, brązu i zieleni. Jednak warto troszkę rozszerzyć gamę kolorystyczną i postawić na bardziej intensywne barwy, jak czerwień czy żółć! Przygotowałyśmy dla was jesienne płaszcze w ciekawych kolorach. Wśród naszych propozycji znajdziecie modele, które przykują uwagę i w tym sezonie zdecydowanie będziecie się w nich wyróżniać. Kolorowy płaszcz może być bazą waszego jesiennego zestawu, ale też dodatkiem, który przykuje wzrok wielu osób. Nasze gwiazdy chętnie eksperymentują z kolorowymi ubraniami, nawet na ściance w żółtym płaszczu Ada Fijał prezentuje się świetnie! Tej jesieni odstawcie na bok klasyczne płaszcze i wybierzcie kolorowe modele.

Zobacz także: Zimowe płaszcze z futerkiem!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.