Beżowy płaszcz to klasyka w najlepszym wydaniu. Wybrałyśmy 18 w stylu Rozenek. Większość za mniej niż 200 zł

Karmelowe i beżowe płaszcze to ponadczasowa klasyka! Nie powinno takiego koloru brakować w waszych szafach. Zobaczcie modele, które dla was znalazłyśmy

Beżowy płaszcz Małgorzaty Rozenek

Jesienna garderoba nie może się odbyć bez tego modnego płaszcza! Karmelowe lub beżowe płaszcze są ponadczasową klasyką, która już od wielu sezonów towarzyszy nam w jesiennych i zimowych stylizacjach. Szykowny i elegancki płaszcz doda kobiecie dużej klasy, wystarczy spojrzeć na zdjęcie Małgorzaty Rozenek. Prezenterka telewizyjna w swoim beżowym płaszczu wygląda naprawdę świetnie! Ten model pochodzi z sieciówki Zara i kupicie go za 499 zł. Jednak nie zdziwi nas to, że może się wyprzedać w bardzo szybkim czasie! W końcu to co założy Małgosia, szybko znika ze sklepowych półek.

karmelowy płaszcz na jesień / mat. partnerakarmelowy płaszcz na jesień / mat. partnera www.instagram.com/m_rozenek

Karmelowe i beżowe płaszcze jesienne

Przygotowałyśmy dla was jesienne płaszcze w podobnej kolorystyce do modelu ze zdjęcia. Płaszcze, które dla was znalazłyśmy są najróżniejsze, od tych wiązanych w pasie po modele z dwurzędowym zapięciem. Szukając dla siebie jesiennego płaszczyka, powinnyście pomyśleć o tak modnej klasyce! 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.