18 hitów z nowych kolekcji, które przydadzą Ci się jesienią. Kardigany (od 89 zł), swetry i płaszcze na każdą kieszeń

Bez tych ubrań jesienna moda nie istnieje! Wybrałyśmy dla was hity, które sprawią, że na pewno będziesz miała, w co się ubrać w chłodniejsze dni.

Na dworze wciąż ciepło, ale już wielkimi krokami nadchodzi jesień. Dlatego zachęcamy was do wymiany letnich ubrań na jesienne. W tym sezonie w modzie będzie wiele ciekawych rzeczy, które i wam powinny się spodobać. Przygotowałyśmy dla was jesienne hity, bez których nie wyobrażamy sobie tego sezonu. Zerknijcie poniżej same ;).

jesienne hity/mat. partnerajesienne hity/mat. partnera www.instagram.com/paulinasykutjezyna

Jesienne hity

Wśród naszych bestsellerów znajdziecie wygodne botki, bez których jesienna moda nie istnieje! W tym sezonie warto zwrócić uwagę na takie kolory jak ciemna zieleń, bordo i oczywiście czarny. W kwestii swetrów, już teraz rozejrzyjcie się za tymi ciepłymi, z grubej plecionki i oczywiście nie zapomnijcie o klasycznych kardiganach, które przydają się w każdym sezonie. Koniecznie wybierzcie też dla siebie płaszcz. W tym sezonie znów rządzi nieśmiertelna krata, którą znajdziecie na wielu ubraniach. Oprócz klasycznych fasonów płaszczy warto spojrzeć na te wiązane w talii - one też są teraz w modzie! Jeżeli jednak wolicie coś z pazurem, koniecznie wybierzcie dla siebie ramoneskę. No i oczywiście nie możemy zapomnieć o kobiecych sukienkach. Jesienią postawcie na fasony ołówkowe z dłuższym rękawem, w których będzie wam ciepło i też przydadzą wam się zimą!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.