Torebki na jesień 2018. Shopper bag z Gino Rossi przeceniona o... 70%! Małe w stylu Rusin to must have w każdej szafie

Przedstawiamy Wam przegląd najmodniejszych torebek na jesień 2018. Zobaczcie najnowsze trendy, jakie będą panowały wśród torebek. Możecie kupić i nosić je już teraz.

torebki na jesień 2018/mat.partneratorebki na jesień 2018/mat.partnera www.instagram.com/kingarusin

Torebki

Torebki są bardzo ważnym elementem stylizacji. Kompletnie potrafią zmienić jej charakter, dlatego kobiety tak bardzo je kochają. Prócz tego, torebka pomieści nasze najpotrzebniejsze rzeczy - telefon, portfel, szczotkę, perfumy czy szminkę, bez których ciężko jest nam wyjść z domu. Latem z chęcią nosimy duże koszyczkowe torebki, które wprost wprowadzają nas w wakacyjny klimat, a jakie torebki będziemy nosić jesienią? Propozycji jest tak wiele, że na pewno znajdziecie coś dla siebie.

Torebki na jesień

Nasz przegląd torebek na sezon jesienny zaczęłyśmy od klasycznych rozwiązań! Już we wrześniu z chęcią do swoich stylizacji dobierzecie białe lub czarne torebki, które idealnie będą pasowały do pracy, czy na ważne spotkanie. Prócz nich warto zwrócić uwagę na metaliczne kolory. Takie torebki były już modne w tym sezonie, dlatego jeśli je macie to nie chowajcie głęboko do szaf, ponieważ jesienią znów będą modne. Zwierzęce wzory, haftowane kwiaty czy aplikacje z dużymi ozdobnymi owadami to hit nadchodzącego sezonu wśród deseni. Oczywiście nie zapomniałysmy o nadal modnych i chyba najbardziej praktycznych shopper bag, czyli duzych torebkach (często o klasycznych fasonach), które pomieszczą wszystko, czego możecie potrzebować. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.