Koronkowa sukienka Siwiec to hit tego lata. A jeszcze piękniejszą wyszperała Sykut. Prawdziwa perełka!

Latem postawcie na koronkę. W postaci sukienki czy bluzki... potrafi wzbogacić każdą stylizację. Koronkowe ubrania idealnie pasują do tego sezonu, szczególnie, gdy są w białym kolorze!

Koronkowe sukienki

Koronka jest najbardziej kobiecym materiałem. Ubrania wykonane z niego są piękne, delikatne i modne! Szczególnie biała koronka potrafi zachwycić wiele osób. Nie tylko pasuje do sukni ślubnych, ale również do zwykłych, koktajlowych sukienek. Jest elegancka i szykowna, dlatego w tym sezonie warto na nią postawić. Poniżej znajdziecie sukienki, które są wykonane z białej koronki, bądź nią zdobione. 

Kolaż, koronkowe sukienkiKolaż, koronkowe sukienki https://www.instagram.com/paulinasykutjezyna/

Koronkowe bluzki

Nie tylko koronkowe sukienki są eleganckie i szykowne. Również bluzki z elementami koronki potrafią dodać stylizacji wdzięku i kobiecego wyglądu. Pasują do wielu rzeczy, świetnie będą wyglądały z klasycznymi jeansami - wtedy taki element doda finezji całej stylizacji. Również warto nosić je w bardziej wieczorowych zestawach. Połączone z szykowną spódnicą i obcasami potrafią zaczarować niejednego mężczyznę. Nic tak nie pasuje do letnich zestawów, jak białe elementy! Szczególnie jeśli stawiacie na koronkę.

Kolaż/koronkowe bluzkiKolaż/koronkowe bluzki https://www.instagram.com/nataliasiwiec.official/

Poniżej więcej produktów

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.