Te spódniczki to hit! Z nimi nawet biały t-shirt wygląda super. Pomarańczowa teraz tańsza o połowę

PJ
25.05.2018 13:00
Kolaż, spódnice/Materiały partnera

Kolaż, spódnice/Materiały partnera (www.instagram.com/paulinasykutjezyna)

W tym sezonie postaw na kobiece stylizacje! Wykorzystaj w nich spódnice asymetryczne i ołówkowe, które są jednym z najmodniejszych elementów garderoby.

Spódnica asymetryczna

Spódnica to jeden z najbardziej kobiecych elementów garderoby. Jeżeli chcecie poczuć się atrakcyjnie, a przy tym modnie, spódnica jest idealnym rozwiązaniem! Szczególnie taki model, który króluje w danym sezonie. W tym przede wszystkim warto zwrócić uwagę na asymetryczne spódnice, które idealnie nadają się na co dzień i świetnie komponują się ze zwykłym T-shirtem - wystarczy, że spojrzycie na zdjęcie poniżej. Jest na nim Paulina Sykut, która wybrała dla siebie asymetryczną spódnicę za 484,00 zł marki Kostes. Fason, który ma na sobie prezenterka zdobiony jest finezyjną falbaną. Poniżej znajdziecie modele spódnic, które również są asymetryczne i tej wiosny warto stworzyć z nimi intrygujące i modne stylizacje. Oczywiście te modele sprawdzą się nie tylko na co dzień, ale również i na specjalne okazje!

Kolaż, asymetryczna spódnica/Materiały partneraKolaż, asymetryczna spódnica/Materiały partnera www.instagram.com/paulinasykutjezyna

Spódnica ołówkowa

W każdej kobiecej szafie powinny znajdować się ubrania, które będą noszone latami. Dlatego warto wybierać dla siebie ponadczasowe, klasyczne modele. Taka właśnie jest spódnica ołówkowa, która już od kilku sezonów gości w stylizacjach pań. Idealnie sprawdzi się w outficie biurowym, ale również noszona na co dzień potrafi wzbudzić zainteresowanie. Poniżej zobaczycie modele spódnic ołówkowych, które dla was wybrałyśmy. Nasz faworyt to chyba czerwona ;)

Kolaż, spódnica ołówkowa/Materiały partneraKolaż, spódnica ołówkowa/Materiały partnera www.instagram.com/karolinaszostak/

Poniżej więcej propozycji 

Więcej o: