Mamy coś dla fanek sportowych i eleganckich butów. Za te modele nie zapłacicie więcej niż 100 zł. Buty Sykut śliczne, ale spójrzcie na te Siwiec - HIT!

Znalazłyśmy buty dla kobiet, które uwielbiają sportowy i elegancki styl. Jeżeli planujecie wzbogacić swoją szafę o nowe dodatki, to te buty będą świetnym wyborem!

Buty eleganckie

Uwielbiacie czuć się szykownie i elegancko? Mamy dla was buty, które wzbogacą wasze stylizacje! Kobiety kochają mieć niezliczoną ilość obuwia. Dlatego przygotowałyśmy dla was eleganckie buty za które nie zapłacicie więcej jak 100 zł! Wśród nich znajdziecie czerwone szpilki, wygodne balerinki, a nawet sandałki, które idealnie pasują na letnią porę. W tym sezonie wyeksponujcie pięknie swoje nogi!! Poniżej znajdziecie modele na które warto zwrócić uwagę.

Kolaż, eleganckie buty/Materiały partneraKolaż, eleganckie buty/Materiały partnera www.instagram.com/nataliasiwiec.official

Sportowe buty

Jeżeli wolicie coś bardziej swobodnego, proponujemy wam obuwie sportowe. Takie buty zawsze sprawią, że poczujecie się w nich wygodnie i komfortowo. Wybór jest naprawdę wielki, możecie zwrócić uwagę na modne trampki, tenisówki, a nawet espadryle, które od kilku sezonów nie wychodzą z mody! Gwiazdy uwielbiają czuć się dobrze, dlatego często wybierają dla siebie takie buty, jakie znajdziecie poniżej. 

Kolaż, buty sportowe/Materiały partneraKolaż, buty sportowe/Materiały partnera www.instagram.com/paulinasykutjezyna

Poniżej więcej produktów:

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.