Gwiazdy kochają ubrania w paski! Teraz kolej na Ciebie. Mamy wiele modnych ubrań w świetnych cenach

PJ
06.05.2018 17:00
Kolaż, ubrania w paski/Materiały partnera/www.instagram.com/paulinasykutjezyna/

Kolaż, ubrania w paski/Materiały partnera/www.instagram.com/paulinasykutjezyna/ (Kolaż, ubrania w paski/Materiały partnera/www.instagram.com/paulinasykutjezyna/)

W tym sezonie to właśnie paski królują wśród deseni. Znajdziecie je na bluzkach, sukienkach, spodniach, a nawet dodatkach! Zobaczcie nasz przegląd z pasiastymi ubraniami.

Kolaż, ubrania w paski/Materiały partneraKolaż, ubrania w paski/Materiały partnera www.instagram.com/paulinasykutjezyna/

Gwiazdy w dalszym ciągu noszą paski. Tak samo, jak w poprzednim sezonie, tak i w tym to jeden z najbardziej pożądanych deseni na ubraniach. W każdym sklepie stacjonarnym czy internetowym możecie znaleźć elementy garderoby zdobione paskami. Wybór jest naprawdę wielki - od ubrań w pionowe paski, poziome, grube, cienkie, a nawet kolorowe. To wy decydujecie, w których z nich poczujecie się najlepiej! Paulina Sykut-Jeżyna założyła ostatnio bluzkę w poziome paski. Tak modny element stroju potrafi całości dodać świetnego wyglądu i sprawdzi się nie tylko w eleganckiej odsłonie, ale również w swobodnej i luźnej - na co dzień. Zainspirujcie się wyborem prezenterki i wzbogaćcie swoją szafę o ten ciekawy wzór. Ubrania w paski znajdziecie poniżej.

Więcej o: