Meghan Markle w najmodniejszej sukience sezonu! Model zniknął ze sklepów, ale mamy dla Was niemal identyczne. I to od... 79 zł!

Przyszła księżna ma świetny gust, dlatego przygotowałyśmy sukienki w jej stylu. Meghan Markle wie, jak zrobić wrażenie, a jej ubrania już pokochały Brytyjki.

Jednym z najmodniejszych wzorów w tym sezonie są paski! Pojawiają się na niemal wszystkich elementach garderoby - kurtkach, spodniach, żakietach, butach i na cudownych, wiosennych sukienkach. Jedną z takich pasiastych kreacji założyła przyszła księżna - Meghan Markle, która pojawiła się w niej podczas odwiedzin Commonwealth Youth Forum (CYF) w Queen Elizabeth Conference Centre w Londynie. W tej kreacji Meghan wyglądała elegancko i szykownie. Czyżby przyszła księżna stawała się ikoną mody? Jesteśmy pewne, że kobiety w Anglii szybko kupiły podobne modele sukienek, w końcu możemy napisać o "efekcie" Meghan. Poniżej znajdziecie fasony w stylu tego, który aktorka ma na sobie. Cudownych pasiastych kreacji nie powinno zabraknąć w waszej garderobie, w końcu w tym sezonie to one są najgorętszym trendem, który uwielbiają również księżne.

Kolaż, sukienki w paski/Materiały partneraKolaż, sukienki w paski/Materiały partnera EN

Wiemy, że kolor czarny nie jest sprzymierzeńcem gorących dni, ale koniecznie spójrzcie na model sukienki, którą ma na sobie Meghan Markle. Elegancka, ołówkowa kreacja w kolorze czarnym pięknie podkreśla jej sylwetkę i urodę. Taki model sprawdzi się podczas wieczornego wyjścia, kolacji czy przyjęcia. W kobiecej szafie powinno znaleźć się miejsce na małą czarną. Jest ona idealna na każdą okazję i zapewniamy, że wielokrotnie uratuje was przed słowami: "nie mam w co się ubrać" ;). 

Kolaż, sukienka ołówkowa/Materiał partneraKolaż, sukienka ołówkowa/Materiał partnera EN

Poniżej więcej produktów

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.