W czym na spacer? Lekkie płaszcze i wygodne buty. Idealne dla pań, które stawiają na komfort

BA
13.04.2018 09:00
płaszcze i buty gwiazd

płaszcze i buty gwiazd (płaszcze i buty gwiazd)

Pogoda za oknami robi się coraz ładniejsza, co sprzyja relaksującym spacerom, a wtedy przydadzą ci się wygodne ubrania! Zobacz propozycje w stylu gwiazd.

Lubisz spacerować w słoneczną pogodę? Na szczęście robi się coraz cieplej, więc czas wyciągnąć z szafy komfortowe buty i ubrania, które sprawdzą się najlepiej w czasie spacerów w mieście i poza nim. Dziś postanowiłyśmy wyszukać dla was lekkie płaszczyki i wygodne buty w stylu gwiazd. One tak ubierają się na spacery!

Paulina Sykut-Jeżyna - ciemne sneakersy i casualowy płaszcz 

Paulina Sykut-Jeżyna - płaszcz i butyPaulina Sykut-Jeżyna - płaszcz i buty / fot. instagram.com/paulinasykutjezyna/ materiały partnerów

Paulina Sykut-Jeżyna na spacer po lesie ze swoją córeczką i mężem założyła komfortowe buty swojej ulubionej marki Reebok w kolorze czarno-białym. Zestawiła je z lekkim, różowo-szarym płaszczem z kapturem oraz z czarnymi spodniami. Ciemne sneakersy będą w sam raz dla miłośniczek spacerów na łonie natury. Doskonale komponują się z wiosennymi płaszczami. 

Karolina Szostak - elegancki płaszcz wiosenny i sneakersy 

Karolina Szostak - buty i płaszczKarolina Szostak - buty i płaszcz / fot. instagram.com/karolinaszostak/ materiały partnerów

Karolina Szostak na spacer wybiera połączenie eleganckiego płaszcza o pudełkowym kroju z białymi sneakersami. Znalazłyśmy identyczny model jak ten, który ma na sobie. Białe lub jasne tenisówki sprawdzą się na spacerze w mieście. Oprócz białych modeli dobrym wyborem okażą się także pastelowe sneakersy. 

Więcej lekkich płaszczyków i wygodnych butów sportowych znajdziesz poniżej.

Więcej o: