Kolorówka na promocji nie tylko w Rossmannie. W sieci też są świetne ceny! To podkłady i rozświetlacze, które warto kupić

Mamy kosmetyki, które urozmaicą waszą toaletkę. Ich cena jest dużo niższa niż w niektórych drogeriach. Zerknijcie, a może coś wam się przyda? Wśród nich znajdziecie znane marki i hitowe produkty!

W wielu drogeriach od czasu do czasu pojawiają się promocje na nasze ukochane produkty do makijażu. Ale po co czekać, skoro u nas cena kosmetyków kolorowych przez cały rok jest atrakcyjna! Zerknijcie niżej i sprawdźcie, czy wśród nich nie ma produktów, które będą was interesować ;).

Podkłady 

Wiemy, jak ważny jest dla kobiety makijaż, szczególnie ten, z którym będziemy czuły się jeszcze bardziej atrakcyjne. Przygotowałyśmy dla was podkłady, których cena może was usatysfakcjonować. Wśród nich luksusowy podkład Double Wear marki Estee Lauder uwielbiany przez wiele gwiazd, m.in. Paulinę Krupińską i Annę Lewandowską. Double Wear idealnie sprawdzi się na większe wyjście, gdy chcecie, żeby wasz makijaż był nieskazitelny i doskonale pokrył niedoskonałości cery. Prócz niego znajdziecie też podkłady Artdeco, Diora oraz wiele innych, które przydadzą się w tym sezonie!

Kolaż, podkłady/Materiały partneraKolaż, podkłady/Materiały partnera www.instagram.com/pkrupinska

Kosmetyki kolorowe

Spójrzcie tylko na kosmetyki kolorowe - kobiety uwielbiają cienie, róże do policzków i szminki. Mogłybyśmy mieć ich niezliczoną ilość! Wiosną zwracamy szczególną uwagę na jasne, pudowe kolory, które są w modzie. Dlatego znalazłyśmy dla was hitową paletkę cieni marki Makeup Revolution oraz róż do policzków tej samej firmy w bardzo intrygującym opakowaniu. Prócz tego znajdziecie też tusze do rzęs oraz szminki do ust za które nie zapłacicie fortuny.

Kolaż, kosmetyki kolorowe/Materiały partneraKolaż, kosmetyki kolorowe/Materiały partnera www.instagram.com/redlipstickmonster

Poniżej więcej produktów

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.