Natalia Siwiec w butach Carinii. Kupicie je na wyprzedaży za mniej niż 200 zł! Na wiosnę będą idealne

Natalia Siwiec i Anna Wendzikowska stawiają na buty polskich marek! Zobaczcie, jakie modele wybrały dla siebie gwiazdy. Wy też możecie je mieć.

Anna Wendzikowska w butach Badury

Gwiazdy coraz częściej wybierają buty od polskich marek. Pozują w nich na ściankach, pojawiają się w nich na przyjęciach, ale też noszą je na co dzień. Spójrzcie tylko na cudowne botki, które ma na nogach Anna Wendzikowska. W tym sezonie taki model butów jest bardzo pożądany, dlatego nie przechodźcie obok niego obojętnie. Zamszowe botki na obcasie z odkrytymi palcami wyeksponują nogi i dodadzą wam kobiecości. Te, które ma na sobie prezenterka są marki Badura, a ich koszt to 359,00 zł. Znajdziecie je poniżej oraz kilka podobnych modeli od innych polskich marek.

Kolaż, Anna Wendzikowska w butach Badury/Materiały partneraKolaż, Anna Wendzikowska w butach Badury/Materiały partnera www.instagram.com/aniawendzikowska

Natalia Siwiec w butach Carinii

Modelka od jakiegoś czasu jest twarzą polskiej marki obuwniczej - Carinii. Prócz tego ma już swoją własną linię butów! Wśród nich znajdziecie najmodniejsze fasony na ten sezon. Ostatnio Natalia Siwiec zaprezentowała się w cudownych półbutach Carinii by Maja Sablewska w bardzo modnym kolorze na wiosnę - czerwonym. Koszt takich butów to 289,00 zł, a już teraz możecie kupić je w promocyjnej cenie za 189,00 zł. Czerwone buty na wiosnę to świetny wybór, który ożywi wasze stylizacje i sprawi, że nie pozostaniecie niezauważone. Spójrzcie niżej na modele w tym samym kolorze, które dla was przygotowałyśmy. 

Natalia Siwiec w butach Carinii/Materiały partneraNatalia Siwiec w butach Carinii/Materiały partnera www.instagram.com/cariniifabrykaobuwia

Poniżej więcej produktów

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.