To ulubiona firma do makijażu Siwiec. Ceny? Jak z bajki. Cienie z jej zdjęcia u nas za 35 zł!

Make-up idealny? Tych cieni, rozświetlaczy i szminek nie może zabraknąć w twojej kosmetyczce! Zobacz, jakie marki promują nasze gwiazdy, my też jesteśmy zachwycone ich produktami.

Paleta do cieni

W sklepach kosmetycznych mamy naprawdę ogromny wybór wśród marek kosmetyków kolorowych. Jednak chciałybyśmy zwrócić uwagę na jedną z nich - Makeup Revolution, która kosztuje niedużo, a poleca ją Natalia Siwiec. Na jej istagramie znalazłyśmy zdjęcie z bardzo intrygującą paletką do ciebi w której się zauroczyłyśmy! Kształt tabliczki czekolady to ciekawy pomysł. Bardzo intrygujące opakowanie przyciąga niejeden wzrok. 

Kolaż, cienie/Materiały partneraKolaż, cienie/Materiały partnera www.instagram.com/nataliasiwiec.official

Rozświetlacze i róże 

Prócz palet do cieni, Natalia Siwiec uwielbia też rozświetlacze marki Makeup Revolution. Modelka chętnie je promuje na swoim instagramie. Róż i rozświetlacz w bardzo subtelny sposób podkreślą wasze kości policzkowe, tworząc dopełnienie całego makijażu! Prócz tego, tak samo, jak ich cienie od Makeup Revolution, róże też mają bardzo fajny kształt - serce! Tak finezyjne kosmetyki warto mieć w swojej toaletce ;)

Kolaż, róże i rozświetlacze/Materiały partneraKolaż, róże i rozświetlacze/Materiały partnera www.instagram.com/nataliasiwiec.official

Szminki 

Wiele kobiet uwielbia w makijażu podkreślać swoje usta! Przydaje się do tego odpowiednia szminka. Prócz marki czy koloru zwracamy też uwagę na to, czy jest ona matowa, a może perłowa. Wybór jest naprawdę przeogromny, Red Lipstick Monster na swoim kanale i instagramie testuje oraz pokazuje kosmetyki, a w śród nich właśnie szminki! Może te, które wybrałyśmy przypadną ci do gustu?

Kolaż, szminki/Materiały partneraKolaż, szminki/Materiały partnera www.instagram.com/redlipstickmonster

Poniżej więcej produktów

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.