Jeśli szukasz naprawdę ciepłego swetra na zimę - tu znajdziesz ich mnóstwo! Biały w stylu Krupińskiej to hit

jb
26.01.2018 17:00
fot. WBF/ Krupińska/ modne swetry na zimę

fot. WBF/ Krupińska/ modne swetry na zimę (fot. WBF/ Krupińska/ modne swetry na zimę)

Grube i ciepłe swetry to idealny element zimowej garderoby. Wiele gwiazd również wybiera taki właśnie dodatek do swoich zestawów. Zainspiruj się ich stylizacjami.

Biały sweter i skórzane spodnie

Paulina Krupińska lubi minimalistyczne stylizacje, również i tym razem na taką postawiła. Zestawienie skórzanych spodni i luźnego swetra z pewnością sprawdzi się zimą, kiedy na dworze jest minusowa temperatura. Jeśli czeka cię ważne spotkanie lub randka, powinnaś do tego duetu dodać botki na obcasie, które sprawią, że nogi będą wydawać się dłuższe.

fot. WBF/ zimowa stylizacja ze swetremfot. WBF/ zimowa stylizacja ze swetrem fot. WBF/ zimowa stylizacja ze swetrem

Anna Wendzikowska w klasycznym zielonym modelu

Prezenterka wie, jakie elementy garderoby wybierać, żeby wyglądać modnie. Ostatnio mogliśmy oglądać ją w zielonym swetrze i dopasowanych, czarnych spodniach. Całość prezentuje się naprawdę dobrze. Jej stylizacja wygląda na bardzo wygodną i ciepłą! Zimą warto zaopatrzyć się w podobny sweter - jest on bardzo uniwersalny i będzie wyglądać dobrze w połączeniu zarówno ze spodniami, jak i spódnicą.

fot. Instagram @aniawendzikowska/ grube swetry na zimęfot. Instagram @aniawendzikowska/ grube swetry na zimę fot. Instagram @aniawendzikowska/ grube swetry na zimę

Kolorowe swetry na zimę

Zimą warto wybrać kolorowy model. Te prezentowane poniżej grafiki z pewnością sprawdzą się podczas dużych mrozów. Wykonane są z grubej wełny i zdadzą egzamin zarówno na co dzień, jak i na wieczór. Możesz wybrać bardzo kolorowe, z aplikacjami lub postawić na ponadczasową klasykę. W tym sezonie każdy fason jest modny!

fot. materiały partnera/ kolorowe swetry na zimęfot. materiały partnera/ kolorowe swetry na zimę fot. materiały partnera/ kolorowe swetry na zimę

Jeszcze więcej modnych ubrań i dodatków znajdziesz poniżej!

Więcej o: