Siwiec i Rozenek w kurtkach tej samej marki. Znamy cenę i wiemy, gdzie je kupić! Mamy podobne modele

Puchowe kurtki i płaszcze są idealne na jesień i zimę. Chodzą w nich Natalia Siwiec i Małgorzata Rozenek. Zobaczcie modele, które dla was przygotowaliśmy i uzupełnijcie swoją zimową garderobę.

Tej zimy to puchowe kurtki i płaszcze robią największą furorę. Są bardzo modne, a przede wszystkim praktyczne! Ochronią was przed chłodnym powietrzem i sprawią, że będzie wam w nich bardzo ciepło. 

Natalia Siwiec ma na sobie długi, puchowy płaszcz Tiffi za 699,90 zł. Jego dużym plusem jest szeroki kołnierz, który również ochroni was przed chłodem. Taki płaszcz świetnie będzie prezentował się w stylizacjach sportowych, jak i tych eleganckich. Jeżeli jeszcze w swojej garderobie nie macie takiego okrycia, to poniżej mamy dla was propozycje bardzo podobnych modeli. Musicie je zobaczyć!

Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/nataliasiwiec.officialKolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/nataliasiwiec.official Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/nataliasiwiec.official Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/nataliasiwiec.official

Małgorzata Rozenek również w tym sezonie wybrała dla siebie długi, puchowy płaszcz tej samej marki i w tej samej cenie, co Natalia Siwiec. Obie panie wiedzą, co jest modne i w czym będą prezentowały się doskonale. Możecie wybrać dla siebie najróżniejszą długość i kolor. To wy decydujecie, w czym poczujecie się najlepiej.

Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/m_rozenek/Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/m_rozenek/ Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/m_rozenek/ Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/m_rozenek/

Oprócz puchowych płaszczy, warto mieć też w swojej szafie kurtkę. Jest krótsza, ale tak samo, jak płaszcz ochroni was przed zimnym powietrzem. Zdecydowanie wybierzcie dla siebie kurtkę z kapturem! Nie pozwólcie sobie na marznięcie tej zimy.

Kolaż/Materiały partnera/Kolaż/Materiały partnera/ Kolaż/Materiały partnera/ Kolaż/Materiały partnera/

Poniżej więcej produktów 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.