Rozenek w supermodnej kurtce. Mamy niemal identyczną, ale dwa razy tańszą. I DUŻO modeli idealnych na zimę

Te kurtki robią furorę! Puchowe płaszcze i kurtki, w których chodzi Małgorzata Rozenek i Paulina Sykut świetnie sprawdzą się zimą. Wiemy skąd są i ile kosztują, ale my mamy własne propozycje.

Puchowe płaszcze to zdecydowanie obowiązkowy element garderoby na zimę. Są bardzo praktyczne, ochronią was przed zimnym powietrzem i sprawią, że będzie wam w nich ciepło. Prócz tego świetnie wyglądają w wielu stylizacjach. Na sportowo, czy elegancko, to wy decydujecie do czego chcecie je nosić! 

Małgorzata Rozenek ma na sobie puchowy płaszcz marki Tiffi za 699,90zł. To zdecydowanie dobry wybór. Długi płaszcz z kapturem wygląda naprawdę modnie i idealnie nadaje się na chłodne dni. Mamy dla was propozycje bardzo podobnych płaszczy. Koniecznie je sprawdźcie! Niektóre z nich kosztują dużo mniej.

Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/m_rozenek/Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/m_rozenek/ Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/m_rozenek/ Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/m_rozenek/

Paulina Sykut również ma okrycie tej samej marki, co Małgorzata Rozenek. Widać, że obie panie w tym sezonie chcą dobrze wyglądać ;). Wybrała dla siebie granatowy, puchowy płaszcz z futerkiem na kapturze. Świetnie będzie pasował do różowego swetra, który również ma na sobie Paulina. 

Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/paulinasykutjezyna/Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/paulinasykutjezyna/ Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/paulinasykutjezyna/ Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/paulinasykutjezyna/

Prócz puchowych płaszczy możecie wybrać dla siebie kurtki. Mają zdecydowanie krótszą długość, ale nie oznacza to, że będzie wam w nich zimno. Podczas tego sezonu sprawdzą się tak samo dobrze jak płaszcze.

Kolaż/Materiały partneraKolaż/Materiały partnera Kolaż/Materiały partnera Kolaż/Materiały partnera

Poniżej więcej produktów

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.