Koniec love story Dody i Pachuta? Zniknęły wspólne zdjęcia. To nie wszystko

Związek Dody i Dariusza Pachuta to już przeszłość? Na to wskazują ich Instagramy. Fani są zaniepokojeni.

Życie uczuciowe Dody do łatwych nie należało. Artystka była mężatką dwukrotnie. Pierwszym mężem Dody był znany piłkarz Radosław Majdan, który jest obecnie związany z Małgorzatą Rozenek-Majdan. Piosenkarka nigdy nie ukrywała, że sportowiec był miłością jej życia. Pobrali się w 2005 roku, a rozwiedli w 2008. Drugim mężem był Emil Stępień. Na ślubnym kobiercu stanęli w 2018 roku. W czerwcu 2021 roku Doda oficjalnie ogłosiła, że bierze rozwód. Po tym, jak sąd ogłosił zakończenie małżeństwa, Doda wyprawiła ogromną imprezę. Artystka była również w kilku poważnych związkach, m.in. z Nergalem, którego wspierała podczas walki z białaczką, a także z Emilem Haidarem. Nie można także zapomnieć o znajomości z amerykańskim modelem Maxem Hodgesem, który pomimo upływu czasu chyba wciąż nie pogodził się z rozstaniem. Artystka postanowiła poszukać partnera w programie "Doda. 12 kroków do miłości". Bezskutecznie. Krótko po jego zakończeniu poinformowała, że spotyka się z Dariuszem Pachutem, byłym partnerem Doroty Gardias. Czyżby to koniec kolejnego związku Dody?

Zobacz wideo Doda zdziwiona rachunkami, prosi o pomoc prawników

Doda i Dariusz Pachut się rozstali?

Artystka po zakończeniu show mówiła, że znalazła miłość, jednak nie w programie. Wspomniała tylko, że to ktoś, kogo zna od dawna. Szybko zaczęli publikować relacje i zdjęcia na Instagramie. Zaraz po ogłoszeniu, że się spotykają, wyjechali na wspólne wakacje do Wietnamu. Piosenkarka odżyła przy Pachucie. Razem wyjeżdżali, ćwiczyli, wspierali się, a wszystko relacjonowali na Instagramie. Nic więc dziwnego, że kiedy z ich profili zniknęły wspólne zdjęcia, fani zareagowali. Partnerzy przestali się także obserwować, a wiadomo, co takie zagrywki oznaczają w dzisiejszych czasach. Pod najnowszym postem Dody znalazły się komentarze zaniepokojonych fanów, wszak związek Pachuta i artystki był ich ulubionym. "Doda bardzo mi przykro z powodu rozstania z Dariuszem", "Czemu zerwaliście?", "Nie obserwują się już nawzajem". Podobne komentarze znalazły się u Dariusza Pachuta: "Czemu rozstałeś się z Dodą?".

Doda, Dariusz PachutDoda, Dariusz Pachut instagram/dodaqueen

Tak naprawdę dopóki któreś z zainteresowanych nie zabierze głosu, można jedynie przypuszczać, że to koniec związku tej pary. Możliwe, że usunięte zdjęcia i brak obserwacji mają inną przyczynę. Fani sugerują, że podróżnik skupia się na spełnianiu marzenia - zdobyciu wulkanów. Napisaliśmy do Dody z prośbą o komentarz. Do momentu publikacji artykułu nie otrzymaliśmy odpowiedzi. Więcej ich wspólnych zdjęć znajdziesz w galerii u góry strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.