Reporter TVN o chorobie Tomasza Komendy. "Ma raka, przechodzi radioterapię"

Dziennikarz TVN potwierdził medialne doniesienia o chorobie Tomasza Komendy. Grzegorz Głuszak wyjawił, że były więzień ma raka i przechodzi radioterapię. Dodał też, że mężczyzna nie utrzymuje kontaktów z rodziną.

W ostatnim czasie znów zrobiło się głośno o Tomaszu Komendzie. Wszystko za sprawą konfliktu z byłą partnerką. Anna Walter twierdzi, że mężczyzna nie płaci alimentów na dziecko. Oskarżyła go też o przemoc. W rozmowie z "Polityką" dodała także, że Komenda jest chory i leczy się onkologicznie. Teraz słowa Anny Walter potwierdza reporter TVN Grzegorz Głuszak. 

Zobacz wideo Rosyjski żołnierz Wadim Szyszymarin skazany na dożywocie za zabicie ukraińskiego cywila. W sądzie skonfrontowała się z nim wdowa

Tomasz Komenda leczy się onkologicznie. "Przechodzi radioterapię"

Grzegorz Głuszak sprawą Tomasza Komendy zainteresował się jeszcze, gdy tamten odbywał karę w więzieniu. Był jedną z osób, która przyczyniła się do udowodnienia, że mężczyzna został skazany za niewinność. Później obaj się zaprzyjaźnili. Dziennikarz skontaktował się z Komendą, gdy dowiedział się, że odwrócił się od rodziny. Teraz wspomniał o tym w rozmowie z "Newsweekiem". Jednocześnie potwierdził doniesienia o chorobie mężczyzny.

Opieprzyłem go w żołnierskich słowach. Następnym razem już nie odebrał. Nie odpisał też na SMS-a, w którym pytałem, jak się czuje, bo swoimi kanałami dowiedziałem się, że ma raka i przechodzi radioterapię - powiedział Grzegorz Głuszak na łamach "Newsweeka".

Tomasz Komenda odwrócił się od rodziny 

Dziennikarz dodał, że Tomasz Komenda odwrócił się od rodziny. Dotyczy to także matki, która bardzo go wspierała gdy niesłusznie odsiadywał jeszcze wyrok. Ponoć największy wpływ na mężczyznę ma najstarszy brat Gerard. To on odseparował go od pozostałych członków rodziny. Grzegorz Głuszak podkreślił, że Tomasz Komenda bardzo zmienił się po wyjściu z więzienia. 

 Już nie jest zahukanym byłym więźniem, ale pewnym siebie, dobrze ubranym mężczyzną. Chciał być bohaterem, który wygrywa z systemem sprawiedliwości - dodał Grzegorz Głuszak.

Tomasz KomendaTomasz Komenda Fot. KAPiF

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.