Anna Lewandowska dumna z córki. Klara podąża jej tropem. Zapozowała do zdjęcia jak znana mama

Anna Lewandowska pokazała fanom, jak spędza Poniedziałek Wielkanocny. Wraz z rodziną postanowiła wybrać się na spacer po słonecznym mieście. Relacją podzieliła się na Instagramie. Spójrzcie, jak mała Klara uroczo pozuje.

Anna i Robert Lewandowscy spędzili tegoroczne święta wielkanocne w rodzinnym gronie, razem z córkami i najbliższą rodziną. Wspólnie spędzanym czasem pochwalili się w mediach społecznościowych. Nie zabrakło relacji ze świątecznego stołu wyszykowanego wystawnie i na bogato. Wszystko wskazuje na to, że po rodzinnym biesiadowaniu przyszedł czas na aktywny wypoczynek. Rodzina Lewandowskich wybrała się na spacer po słonecznym mieście. Wygląda na to, że trenerka zaprzestała ukrywania twarzy dzieci. Na najnowszych publikacjach widać, że mała Klara chce podążać śladami sławnej mamy. 

Zobacz wideo Anna Lewandowska o pierwszym spotkaniu z Robertem. "Przedstawił mi się jako Andrzej"

Anna Lewandowska pokazała zdjęcie z córką. Klara idzie w ślady mamy. Pozują tak samo

Anna Lewandowska bardzo aktywnie działa w sieci. Media społecznościowe łączy z pracą i zainteresowaniami. Na Instagramie jej losy śledzi już ponad pięć milionów osób. Trenerka personalna bardzo chętnie chwali się zarówno życiem zawodowym, jak i tym prywatnym. Swego czasu pilnowała, by nie ujawniać mediom twarzy córek: pięcioletniej Klary i dwuletniej Laury. Te czasy odeszły w zapomnienie. Od pewnego momentu na jej relacjach coraz częściej możemy doszukiwać się dziewczynek w pełnej okazałości. Tym razem Anna Lewandowska podzieliła się ujęciami ze świątecznego spaceru w towarzystwie męża i dzieci

Celebrytka opublikowała kilka kadrów, ukazując jak rodzinnie spędza czas na świeżym powietrzu. Na jednym z nich mogliśmy dostrzec nie lada podobieństwo. Po prawej stronie lekko uśmiechnięta Anna Lewandowska ubrana w bufiaste jeansy i modną torebkę pozuje na środku ulicy. W tle widać palmy. 

Anna Lewandowska z córkąAnna Lewandowska z córką Instagram/@annalewandowska

Z kolei na lewym zdjęciu możemy dostrzec zadowoloną Klarę. Wszystko wskazuje na to, że postanowiła wziąć przykład ze sławnej mamy i zapragnęła podobnie pozować. Dziewczynka stoi w parku. W tle możemy dostrzec wszechobecną zieleń. Ma na sobie uroczą koszulkę, a oczy zasłonięte okularami przeciwsłonecznymi. Trzeba przyznać, że jest bardzo podobna do mamy. Być może w przyszłości zdecyduje się pójść w jej ślady. 

Anna Lewandowska pokazała salon 

Ostatnio Anna Lewandowska postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i zaprosiła fanów do salonu. Z tej strony jeszcze nigdy go nie pokazywała. Na zdjęciu zapozowała w towarzystwie starszej córki. W tle mogliśmy dostrzec przestronne pomieszczenie z ogromnymi oknami sięgającymi aż do ziemi. Już na pierwszy rzut oka całą uwagę skradły olbrzymie czarne i kręte schody oraz stylowe beżowe pufy i fotel w stylu boho. Trzeba przyznać, że hiszpańska posiadłość Lewandowskich fenomenalnie się prezentuje. Zobacz też: Niegrzeczna Anna Lewandowska. Na wizji opowiedziała o "bzykaniu" z Robertem. Szybko się zawstydziła.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.