Aleksandrę Kwaśniewską czeka spora zmiana w karierze. To już oficjalne

Aleksandra Kwaśniewska od 2021 roku wraz z Marzeną Rogalską i Ane Piżl prowadziła program "Miasto kobiet" w TVN Style. Nadszedł czas na zmiany i w wiosennej ramówce stacji zrezygnowano z tego formatu. Skąd taka decyzja?

Program "Miasto kobiet" w 2021 roku wrócił na antenę TVN Style po sześciu latach przerwy i jego prowadzącą została m.in. Aleksandra Kwaśniewska, która także po kilku latach odpoczynku wróciła wtedy do show-biznesu. Wcześniej w 2011 roku wraz ze swoją mamą, Jolantą Kwaśniewską pojawiły się w formacie "Matki i córki". Wygląda na to, że Aleksandra Kwaśniewska będzie miała więcej czasu na rozwijanie pasji związanej z pisaniem, bo jak donosi "Presserwis" program "Miasto kobiet" nie pojawi się w ramówce. 

Zobacz wideo Kwaśniewska o wychowaniu w Pałacu Prezydenckim. Czuła ograniczenia

"Masto kobiet" znika z anteny. Co dalej z pracą Aleksandry Kwaśniewskiej w TVN Style?

To już oficjalne, "Miasto kobiet" znika z anteny TVN Style. Na razie nie wyjawiono powodów takiej decyzji ani nie poinformowano, czy format jeszcze kiedyś powróci. Jak dobrze wiemy z historii programu, taka sytuacja miała już miejsce, kiedy po sześciu latach kontynuowano realizację serii. 

W wiosennej ramówce TVN Style nie zobaczymy "Miasta kobiet" - poinformowało biuro prasowe TVN Warner Bros. Discovery.

Co dalej z gospodyniami programu? Już potwierdzono, że Marzena Rogalska ma nową fuchę i stacja właśnie pracuje nad realizacją programu o życiu polskich rodzin. 

Pracujemy nad nowym programem z Marzeną Rogalską, w którym przemierzy Polskę w celu poznania niezwykłych rodzin - ich historii, codzienności, zwyczajów - podaje portal Press.

Jak dalej potoczy się kariera Aleksandry Kwaśniewskiej w TVN Style? Jak na razie nie ma żadnych oficjalnych informacji, czy była prowadząca "Miasta kobiet" powróci z nowym programem, czy na ten moment pożegna się ze stacją. W jednym z wywiadów przyznała kiedyś, że lubi pisać i być może to właśnie będzie jej nowym kierunkiem rozwoju. 

W końcu dotarło do mnie, że skoro moją mocną stroną jest kreatywność, to może nie jest złym pomysłem uczynić z niej pracę. Dużo pisałam. Część tych rzeczy ujrzała światło dzienne, część dopiero ujrzy - wyznała w 2021 roku w wywiadzie dla "Gazety Wyborczej".
 

Aleksandra Kwaśniewska była ceniona za szczere i merytoryczne rozmowy z gośćmi "Miasta kobiet". To właśnie w jej wywiadzie Marcin Hakiel poczuł się na tyle komfortowo, że otworzył się na temat rozpadu związku z Katarzyną Cichopek i zdradził, że powodem zakończenia ich małżeństwa był "ten trzeci". 

'Miasto kobiet'. Aleksandra Kwaśniewska i Marcin Hakiel'Miasto kobiet'. Aleksandra Kwaśniewska i Marcin Hakiel fot. screen youtube.com/Marcin Hakiel, po rozstaniu z Cichopek, układa swoje życie na nowo!

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

Koniec "Miasta kobiet" może być dla Aleksandry Kwaśniewskiej idealnym sposobem na ponowne odejście z niewygodnej branży i zajęcie się rzeczami, które sprawiają jej radość, tak jak zrobiła to kilka lat temu. 

Nie czerpię satysfakcji z bycia na językach, z tego, że się o mnie mówi, czy pisze. Najlepiej się czuję, gdy mogę działać kreatywnie, a na to potrzeba czasu i spokoju w głowie. Odzyskałam je dopiero wtedy, gdy odsunęłam się od show-biznesu. Zdałam sobie sprawę, że funkcjonując w nim, byłam wiecznie zajęta rzeczami, które nie dawały mi poczucia spełnienia - wyznała w 2022 roku w wywiadzie dla "Party".

Oglądaliście "Miasto kobiet" na TVN Style?

 

Zobacz też: 23-latka miała zostać lekarką. Porzuciła studia i została żoną milionera z Dubaju. "Nigdy nie płacę za siebie"

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.