Aleksandra Kwaśniewska tłumaczy, dlaczego wycofała się z show-biznesu. Jedno zdarzenie zmieniło wszystko

Aleksandra Kwaśniewska w najnowszym wywiadzie wyjaśniła, dlaczego nie chce żyć w blasku fleszy. Zdradziła również, jakie wydarzenie skłoniło ją do podjęcia takiej decyzji.

Aleksandra Kwaśniewska pozycję w show-biznesie umocniła w 2006 roku, gdy wystąpiła "Tańcu z gwiazdami". Wówczas cieszyła się największym zainteresowaniem mediów. W tym samym czasie zaczęła działać również jako dziennikarka. W pewnym momencie córka byłego prezydenta poczuła, jednak że życie w blasku fleszy nie jest tym, o czym marzy i znacznie ograniczyła medialną aktywność. 

Zobacz wideo Najgorętsze śluby gwiazd. To o nich mówiła cała Polska. Pamiętacie?

Aleksandra Kwaśniewska tłumaczy, dlaczego wycofała się z show-biznesu 

Aleksandra Kwaśniewska rzadko udziela wywiadów. Tym razem zrobiła jednak wyjątek i w rozmowie z magazynem "Party" podzieliła się przemyśleniami na temat medialnej kariery i tego, dlaczego po pewnym czasie ograniczyła obecność na warszawskich salonach, ściankach i najważniejszych branżowych wydarzeniach.

Nie czerpię satysfakcji z bycia na językach, z tego, że się o mnie mówi, czy pisze. Najlepiej się czuję, gdy mogę działać kreatywnie, a na to potrzeba czasu i spokoju w głowie. Odzyskałam je dopiero wtedy, gdy odsunęłam się od show-biznesu. Zdałam sobie sprawę, że funkcjonując w nim, byłam wiecznie zajęta rzeczami, które nie dawały mi poczucia spełnienia - wyjaśniła.

Kwaśniewska zdradziła, kiedy dokładnie podjęła decyzję o wycofaniu się z show-biznesu. Okazuje się, że przełomowym momentem w jej życiu był ślub z Kubą Badachem.

Kategoryczne "dość" powiedziałam dziesięć lat temu, tuż po naszym ślubie. Bo wtedy też brutalnie odczułam, że nie mam żadnej kontroli nad narracją dotyczącą mojego własnego życia. Dziesiątki artykułów i "niusów", które się wtedy ukazywały, były ciągiem absurdów, bo trudno je nazwać przeinaczeniem faktów. Czułam, że jestem własnością wszystkich, tylko nie swoją. Jedyną możliwością, żeby odzyskać w tym wszystkim autonomię, było zamknięcie tej bramy i uchylenie jej na własnych warunkach oraz ciężka praca nad asertywnością - powiedziała córka byłego prezydenta. 

Pomimo tego, że Aleksandra Kwaśniewska unika blasku fleszy, to aktywnie prowadzi instagramowe konto, na którym chętnie dzieli się informacjami o sobie. W 2021 roku postanowiła również wrócić do dziennikarstwa i została jedną ze współprowadzących program "Miasto kobiet".

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.