Hailey Bieber ma romans z ochroniarzem? Internauci twierdzą, że nagranie jest "dowodem" zdrady

Na TikToku pojawiła się nowa teoria dotycząca związku Hailey i Justina Bieberów. Według internautów modelka ma mieć romans z ochroniarzem. Użytkownicy udostępnili nagranie, które rzekomo przedstawia dowody w tej sprawie.

Hailey i Justin Bieberowie są małżeństwem już kilka lat. Ich związek wciąż wzbudza emocje wśród internautów. Temat domniemanych kłopotów w małżeństwie jest często poruszany przez media. Niektórzy fani uważają, że piosenkarz nadal czuje coś do swojej poprzedniej dziewczyny - Seleny Gomez. Ostatnio pojawiły się kolejne plotki na temat związku gwiazdorskiej pary. Według użytkowników TikToka Hailey Bieber miała romansować z ochroniarzem na oczach Justina.

Zobacz wideo Justin Bieber skomentował swoje małżeństwo z Hailey Baldwin: "Koniec miłości"

Hailey Bieber kręci z ochroniarzem? Afera na TikToku

W ostatnim czasie Hailey i Justin wzięli udział w londyńskim pokazie Moncler. Na TikToku pojawiło się nagranie z tego wydarzenia, na którym widać przytulającą się parę. Jednak internautów bardziej zainteresował stojący obok mężczyzna, którego uznali za ochroniarza. Pojawiły się głosy, że Hailey wysyłała mu sygnały sugerujące, że łączy ich coś więcej.

Hailey Bieber i ochroniarzHailey Bieber i ochroniarz fot. https://www.tiktok.com/@after_hessa2

Filmik zdobył prawie 13 milionów wyświetleń. Mimo że modelka nie wyszła z ochroniarzem w żadne interakcje, jeden z tiktokerów stwierdził, że widać między nimi wyraźne napięcie. Hailey miała kilkakrotnie zerkać w kierunku bodyguarda, aby po chwili położyć rękę obok jego dłoni na barierce. Justin miał być świadkiem jej "tajemniczego" zachowania.

Internauci komentują plotki o rzekomym romansie Hailey Bieber 

Zdania użytkowników TikToka były podzielone. Znaczna część komentujących była pewna, że coś jest na rzeczy. 

Aż mi się dziwnie szkoda Justina zrobiło.
Tu na pewno coś się dzieje.
Mega przystojny ochroniarz. Myślę, że coś robią na boku, bo oboje są zdenerwowani i zerkają na siebie.

Nie zabrakło także osób, które uważają, że to jedynie złośliwe plotki. Niektórzy stwierdzili, że teoria jest mocno przesadzona. Zauważyli, że modelka nawet nie patrzy w stronę ochroniarza, a jej ułożenie rąk jest przypadkowe. Na razie Justin i Hailey nie odnieśli się do kolejnych plotek o ich związku. Jak można wywnioskować z licznych postów w mediach społecznościowych, ich relacja ma się dobrze.

Sądzicie, że teoria dotycząca romansu Hailey z ochroniarzem może być prawdziwa?

 

ZOBACZ TEŻ: Posągowo piękna Julia Wieniawa na gali Polsatu. W tej sukni wyglądała jak Hailey Bieber

Więcej o: