Kim jest była żona Piotra Cugowskiego? Eliza Tokarczyk zachwyca urodą. Pracowała w znanym programie

Eliza Tokarczyk jest byłą już żoną muzyka Piotra Cugowskiego. Czym się zajmuje? Okazuje się, że przez lata była związana z telewizją. Stara się chronić prywatność, rzadko dzieli się nowinkami z życia.

Znany muzyk Piotr Cugowski przez lata tworzył zgrane małżeństwo z Elizą Tokarczyk. Pobrali się w 2008 roku, a trzy lata później na świat przyszedł ich syn i otrzymał imię po ojcu. Jak się okazało szczęśliwym małżeństwem byli do czasu. Para rozwiodła się półtora roku temu. Sam zainteresowany stronił od dementowania plotek dotyczących rozwodu, ale wyręczył go jego znany ojciec, Krzysztof Cugowski. Czym zajmuje się była żona jurora programu "The Voice Senior"? Niegdyś również była związana z telewizją

Piotr CugowskiPiotr Cugowski nie ukrywa nowej narzeczonej: Często dawała mu buziaki, a on jej

Była żona Piotra Cugowskiego jest dziennikarką i zachwyca urodą

Eliza Tokarczyk urodziła się w 1980 roku. Mało kto wie, że przez lata związana była ze stacją Polsat. Kobieta z zawodu jest dziennikarką, a widzowie mogą doskonale kojarzyć ją z programu "Interwencja", w którym była autorką reportaży o tematyce społecznej. Często poruszała trudne, rodzinne historie i nierozwiązane do tej pory afery czy przestępstwa. Wygląda na to, że na ten moment kobieta nie współpracuje już ze stacją Polsat. Bowiem na oficjalnej stronie zespołu programu nie widnieje już jej nazwisko. Na razie nie wiadomo czym zajmuje się obecnie.

Eliza Tokarczyk stara się chronić życie prywatne, w związku z tym nie prowadzi aktywnej działalności w mediach społecznościowych. Prawdopodobnie nie ma publicznego profilu na Instagramie. Próżno jej też szukać na koncie Piotra Cugowskiego. Niegdyś była widywana na branżowych eventach w towarzystwie byłego męża. Po fotografiach sprzed lat możemy wywnioskować, że zachwyca urodą. Ma szczupłą sylwetkę, krucze włosy i subtelne rysy twarzy. 

Piotr Cugowski z żonąPiotr Cugowski z żoną KAPIF.PL/KAPIF

Krzysztof Cugowski, Piotr CugowskiKrzysztof Cugowski komentuje doniesienia o rozwodzie syna. Wszystko jasne

Z tego co udało się ustalić, Piotr Cugowski ma już nową narzeczoną i ich relacja dość szybko się rozwija. Być może Eliza Tokarczyk również zdążyła już sobie ułożyć życie prywatne. 

Więcej o: