Lewandowski spędza czas z "ulubionymi dziewczynami". Dużo czułości. Klara daje popis sportowych umiejętności

Robert Lewandowski opublikował rzadkie kadry z wakacyjnych chwil z rodziną. Dużo przytulania i zabawy w wodzie z Klarą.

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska razem z córkami prosto z Kataru 4 grudnia udali się na urlop. Nie zdradzili, gdzie się obecnie znajdują, lecz z pewnością jest to jeden z krajów tropikalnych. Pogoda ich rozpieszcza. Czas spędzają na odpoczynku, ale też jak to przystało na nich, na aktywnych zabawach i sporcie. Trenerka od kilku dni na bieżąco relacjonuje urlop. Teraz przyszedł czas na piłkarza. Opublikował kilka zdjęć z rodziną, dzięki czemu możemy podpatrzyć, co dokładnie robią w raju.

Zobacz wideo Lewandowska pokazała, jak robi naleśniki, które "Klara uwielbia". Nie są one jednak zwyczajne

Robert Lewandowski pokazał, jak spędza czas z rodziną na wakacjach

Kapitan naszej reprezentacji tuż po zakończonych mistrzostwach podpadł kibicom. Wielu zostawiło gorzki komentarz pod postem Lewandowskiej, jakoby nie popisał się na murawie. Stres i negatywne komentarze na pewno odbiły się na piłkarzu. Na szczęście od kilku dni przebywa z ukochaną rodziną na wakacjach. We wspomnianym wyżej poście trenerka pisała, jak bardzo cieszy się ze wspólnego czasu. Robert poszedł w ślady żony i pochwalił się kadrami z wakacji na Instagramie.

Z moimi ulubionymi dziewczynami - podpisał zdjęcia piłkarz.
 

Na pierwszym zdjęciu widzimy rodzinę w komplecie na plaży. Stoją przodem w stronę wody, plecami do kamery. Kolejne fotografie to słodkie ujęcia w uścisku z żoną, a także z Laurą. Dwa ostatnie zdjęcia przedstawiają piłkarza i starszą córkę Klarę. Ojciec z córką lubią aktywnie spędzać czas. Jeżdżą na rowerach i bawią się w wodzie. Klara z powodzeniem stała na dłoniach sportowca. Rośnie z niej godna następczyni mamy. 

Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan z synamiMałgorzata Rozenek z rodziną poszła do kina i nabrudziła. W komentarzach burza.

Nie tylko Lewandowscy zdecydowali się na wakacje zaraz po przegranym mundialu. Do Polski nie wrócił także Arkadiusz Milik, który odpoczywa z ukochaną w tropikach, a także Wojciech Szczęsny, który ładuję baterie razem z Mariną i Liamem.

Więcej o: