Widzowie bezlitośni dla nowego programu Mai Sablewskiej. "Bezguście i nic więcej"

Kolejny odcinek modowego programu Mai Sablewskiej "10 lat młodsza w 10 dni" skrytykowany przez internautów. Widzom nie spodobały się stylizacje uczestniczek. W mediach społecznościowych pojawiło się mnóstwo nieprzychylnych komentarzy.

W "10 lat młodsza w 10 dni" emitowanym na antenie Polsat Cafe prowadzącą programu jest Maja Sablewska. Popularna stylistka zaprasza do studia uczestniczki, które pod okiem profesjonalistów poddają się całkowitej zmianie wyglądu. Chociaż stacja wyemitowała dopiero siedem odcinków modowego show, format spodobał się widzom i przyciąga przed ekrany odbiorników sporą rzeszę fanów. W sieci internauci aktywnie komentują kolejne metamorfozy. Nie ukrywają, że niektóre stylizacje kompletnie im się nie podobają.

Zobacz wideo Maja Sablewska opowiada o współpracy z Dodą

"10 lat młodsza w 10 dni". Najnowszy odcinek programu w ogniu krytyki

Do przeprowadzania telewizyjnych metamorfoz zgłosił się tłum chętnych uczestniczek. W każdym odcinku widzowie mają okazje poznać dwie nowe bohaterki. W siódmej odsłonie programu udział wzięły 45-letnia Monika i 52-letnia Agnieszka. Obie przez lata nie przykuwały uwagi do swojego wyglądu. Były zbyt zajęte pracą i poniekąd zmusiła je także do tego trudna sytuacja rodzinna. Mimo że uczestniczki ostatecznie były zadowolone z odmienionego wizerunku uzyskanego przy pomocy fryzjera, wizażysty oraz naturalnie Mai Sablewskiej, to internauci mieli pewne zastrzeżenia, co do finałowego wyglądu kobiet. W mediach społecznościowych zawrzało.

Maja, czy te kiecki muszą wyglądać, jak tanie szlafroki z lat 80-tych? Paskudne sukienki. Z tej prowadzącej, to taka Trinny and Susannah 20 lat później. Bezguście i nic więcej.
Dlaczego Maja nie założy tych ohydnych sukienek? Boże, co ona robi z tych kobiet! Kolejna beznadziejna metamorfoza.
Skąd wy wyciągacie te brzydkie kiecki? Jedna pani była odważna i powiedziała wam prawdę, że kiecka była do bani, a ty chciałaś jej wmówić, że jest ok - czytamy na Facebooku.

Komentarz jednej z widzek nawiązał do szóstego odcinka "10 lat młodsza w 10 dni", w którym bohaterką była pani Jolanta. Kobieta nie kryła rozczarowania z przeprowadzonej metamorfozy. Szczerze wyznała, że to, co zobaczyła w lustrze było nie do przyjęcia.

Masakra! Nie podobam się sobie. Naprawdę, nie podobam się sobie - podsumowała swoją zmianę pani Jolanta.

Program wywołuje sporo skrajnych emocji wśród widzów. Niemniej jednak ciężko jest sprostać wszystkim oczekiwaniom, szczególnie w kwestiach wizerunkowych. Jak wiadomo są różne gusta. A wy zgadzacie się z opinią internautów?

Więcej podobnych tematów znajdziesz na stronie głównej Plotek.pl.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.