Tak wyglądałyby Kardashianki bez interwencji chirurgów. Nie do poznania. Symulacja robi furorę

Mało kto już pamięta, jak kobiety z rodu Kardashian-Jenner prezentowały się, nim skorzystały z usług specjalistów medycyny estetycznej. TikTokerzy z Australii postanowili puścić wodze fantazji i opublikowali w sieci symulację graficzną, pokazującą Kris Jenner i cztery spośród jej córek nietknięte ręką chirurga.

Kim Kardashian i najbliższe jej kobiety zazwyczaj nie pokazują się światu w wersji saute. Celebrytka swego czasu rozsławiła sztukę konturowania twarzy przy pomocy kolejnych warstw makijażu, a siostry i matka zaczęły ją naśladować i malować się podobnie. Do tego doszły upiększające filtry, które Kardashianki i Jennerki wręcz kochają. Ale to nie wszystko. Słynne Amerykanki poddawały się też serii mniej lub bardziej inwazyjnych zabiegów, dlatego ich naturalne rysy twarzy zostały nieco zmienione przez skalpel i ostrzykiwanie. Zdaniem złośliwych, członkinie rodziny nie przypominają już siebie sprzed lat. A jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się, jak wyglądałyby, gdyby nie ingerencje w wygląd, TikTokerzy z Australii pospieszyli z odpowiedzią. 

Zobacz wideo Kanye West podarował Kim Kardashian hologram jej zmarłego taty

Kardashianki bez upiększeń. Tak by wyglądały?

Wideo, zmontowane przez internetowych twórców działających na kanale "Vandahood Live", w niedługim czasie stało się w sieci prawdziwym viralem. TikTokerzy posłużyli się trzema programami komputerowymi wykorzystującymi sztuczną inteligencję oraz dwoma standardowymi programami graficznymi, by ująć twarzom celebrytek wszelkich nienaturalnych upiększeń. Pozostawili im tylko zwyczajny makijaż, bez efektu konturowania. Na warsztat wzięli wizerunki Khloe, Kim, Kourtney, Kylie i Kris. Kendall "oszczędzili".

Khloe Kardashian. Kim Kardashian, Kourtney Kardashian. Kylie Jenner i Kris JennerKhloe Kardashian. Kim Kardashian, Kourtney Kardashian. Kylie Jenner i Kris Jenner @VandahoodLive/TikTok

Więcej zdjęć Kim i jej sióstr znajdziecie w galerii w górnej części artykułu

Trudno powiedzieć, czy ta graficzna fantazja przypadłaby do gustu samym zainteresowanym, ale użytkownicy TikToka chwalą inwencję autorów symulacji:

Świetne, ale Kim wygląda nawet lepiej, a Kourtney bez zmian. Jest obłędna.
Sądzę, że im wszystkim lepiej w tym wydaniu.
Teraz widać, że naturalne piękno jest najlepsze.

Jak wam się podobają Kardashianki i Jennerki w nieco innej odsłonie?

Więcej zdjęć Kim i jej sióstr znajdziecie w galerii w górnej części artykułu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.