Tak wyglądała Katarzyna Warnke, zanim stała się popularna. Pamiętacie ją z grzywką? Albo łysą?

Katarzyna Warnke nie boi się odważnych zmian wizerunkowych. Przez lata udowodniła to wielokrotnie. Tylko spójrzcie na jej archiwalne zdjęcia.

Katarzyna Warnke przez lata przeszła szereg metamorfoz. Aktorka szalała zwłaszcza z fryzurami. Choć zazwyczaj stawiała na blond, to jednak nie bała się radykalnych cięć. 

Zobacz wideo Katarzyna Warnke ogoliła głowę na łyso! To część charakteryzacji do filmowej roli

Katarzyna Warnke jak kameleon

Katarzyna Warnke obecnie cieszy się długimi blond włosami, które, jak można było zobaczyć 11 października na Party Fashion Night 2022, układają się w fale. W takiej odsłonie prezentuje się bardzo naturalnie. Z pewnością jednak nie przyciąga takiej uwagi, jak w 2017 roku, kiedy zafundowała sobie rozjaśnianie włosów. Wtedy postawiła na popielaty blond i wyglądała bardzo zawadiacko (zdjęcia znajdziecie w naszej galerii, w górnej części artykułu).

Z kolei 2019 roku Katarzyna Warnke zgoliła włosy na potrzeby roli w filmie "Klatka" (ostatecznie film nosi tytuł "Fighter"). Zdążyła się pochwalić nową fryzurą, ale roli ostatecznie nie dostała.

Once upon a time... miałam zagrać zawodniczkę MMA. Dużo poświęciłam pracy, wylałam potu na treningach, ale zdjęcia przerwano. Na szczęście film został ukończony i wchodzi niedługo do kin, 19-go lipca i nazywa się teraz „Fighter". Choć już beze mnie, jestem całym sercem z tym projektem. Został dokończony dzięki niesamowitej energii ekipy, która pozostała przy nim! M.in. reżysera i odtwórcy głównej postaci Piotrowi Stramowskiemu - napisała Warnke.
 

WIĘCEJ ZDJĘĆ AKTORKI (RÓWNIEŻ ARCHIWALNYCH) ZNAJDZIECIE W NASZEJ GALERII, W GÓRNEJ CZĘŚCI ARTYKUŁU.

Aktorka przez moment miała nawet ciemne włosy.

 

We wszystkich tych odsłonach aktorka prezentowała się odważnie i bardzo kobieco. Nim jednak zdobyła popularność, a tę przyniósł jej film z pewnością w 2017 roku film "Botoks" w reżyserii Patryka Vegi, aktorka stawiał na bardziej delikatne i mniej wyraziste cięcia. Zobaczcie w naszej galerii zdjęcia, które zrobiono jej kiedy była nastolatką!  

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.