Dawno niewidziany Bartosz Obuchowicz na premierze filmu. Na ściankę zabrał żonę i trzy córki. Rodzina jak z obrazka

Premiera nowej animacji dla dzieci stała się okazją do pojawienia się kilku znanych osób. Wśród ich znalazł się dawno niewidziany Bartosz Obuchowicz wraz z rodziną.

"Jak zostałem samurajem" to nowy film animowany dla dzieci, który w kinach pojawi się już 26 sierpnia. Trzy dni wcześniej odbyła się premiera, na której pojawiło się trochę znanych nazwisk i dawno niewidzianych osób. Wśród nich pojawił się Bartosz Obuchowicz wraz z żoną i dziećmi, którzy uśmiechali się serdecznie pozując do zdjęć fotoreporterom. 

Zobacz wideo Najgłośniejsze konflikty polskich gwiazd. Żył nimi cały show-biznes

Bartosz Obuchowicz z żoną brylują na warszawskich salonach. Pojawili się na premierze filmu dla dzieci

Podczas przedpremierowego pokazu filmu animowanego nie mogło zabraknąć ścianki i zgromadzonych gości, którzy chętnie zapozowali na jej tle. Pewnym zaskoczeniem była obecność Bartosza Obuchowicza wraz z żoną Katarzyną Obuchowicz i trzema córkami.

Tego dnia aktor postawił na niezobowiązującą stylizację w postaci koszulki z krótkim rękawem w czarno-białe paski, krótkie jasne spodenki i czarną czapkę z daszkiem. Jego partnerka zaprezentowała się z kolei w długiej, białej, zwiewnej sukience i związanych włosach.

Bartosz Obuchowicz z rodzinąBartosz Obuchowicz z rodziną AKPA

Wydarzenie zgromadziło więcej znanych osób. Wśród nich pojawiła się między innymi Marcela Leszczak, która wyeksponowała opalone nogi w krótkich spodenkach i z kraciastą koszulą przewiązaną w pasie. Uwagę zwracali także Paweł Trybała z rodziną. Celebryta wybrał czarno-białą koszulę w fantazyjny wzór, Eliza Trybała i córki wskoczyły zaś w letnie sukienki z motywem panterki. Pojawiła się także Aleksandra Żuraw, Anna Powierza, czy też Dorota Michałowska. 

Jakie stylizacje zaprezentowali? Dowiecie się, klikając w galerię na górze artykułu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.