Joanna Ibisz niebawem rodzi. Prezenter pokazał, jak aktualne wygląda jego żona

Krzysztof Ibisz i jego żona przygotowują się na powitanie na świecie ich pierwszego dziecka. Wygląda na to, że to już ostatnia prosta, a termin porodu zbliża się wielkimi krokami. Gwiazdor pokazał, jak jego ukochana prezentuje się tuż przed rozwiązaniem.

Jak na show-biznesowe standardy, Krzysztofowi Ibiszowi i jego życiowej partnerce długo udawało się utrzymywać związek w tajemnicy. Nie spieszyli się też, by informować o ciąży Joanny. Teraz, gdy już wszystko wiadomo, małżonkowie chętnie i coraz śmielej dzielą się swoim szczęściem z obserwatorami.

Jennifer Lopez Heidi KlumMają 50 lat. Steczkowska, Lopez, Klum czerpią z życia

Zobacz wideo Krzysztof Ibisz wywija z Dominiką Gwit. Jak im poszło?

Joanna i Krzysztof Ibiszowie niedługo zostaną rodzicami

Prezenter, zawsze bardzo aktywny w mediach społecznościowych, ochoczo relacjonuje takie sceny z życia rodzinnego, jak ćwiczenia jogi ramię w ramię z ciężarną żoną czy zajęcia w szkole rodzenia. Widać, że 57-latek będzie dużo czerpał ze swojego późnego ojcostwa.

 

Ostatnio znane małżeństwo udało się w rejs jachtem motorowym po zalewie Zegrzyńskim. Za sterami jednostki pływającej zasiadł sam Krzysztof. Parze towarzyszyła liczna grupa przyjaciół, w tym Dorota Gardias z córeczką.

Krzysztof Ibisz z żoną i znajomymiKrzysztof Ibisz z żoną i znajomymi Instagram

Joanna Ibisz skryła ciążowe kształty pod luźną, białą koszulą, a twarz za szkłami przeciwsłonecznych okularów, ale i tak nie sposób nie zauważyć, że przyszła mama prezentowała się promiennie.

 

Będzie to pierwsze dziecko Joanny, modelki i lekarki. Krzysztof natomiast doczekał się już dwóch synów, 23-letniego Maksymiliana ze związku z Anną Zejdler oraz 16-letniego Vincenta, którego matką jest Anna Nowak. Niebawem do tego grona dołączy trzecia pociecha telewizyjnego gwiazdora.

Krzysztof Ibisz i Joanna KudzbalskaIbisz wziął się za sprzątanie przed narodzinami dziecka. Chyba pomagała mu Joanna

Więcej o: