Przeczytaliśmy Blance Lipińskiej komentarz Sandry Kubickiej na jej temat. Krótko i zwięźle [PLOTEK EXCLUSIVE]

Blanka Lipińska brylowała 26 kwietnia na premierze filmu "Ten dzień". W rozmowie z reporterem Plotka zdradziła, kiedy wchodzi na plan produkcji, w której ma zamiar obnażyć swój związek z gitarzystą.

Więcej na temat życia aktywności zawodowych gwiazd oraz ich życia prywatnego przeczytasz, odwiedzając stronę główną Gazeta.pl.

Blanka Lipińska odniosła kolejny sukces? Na to się zanosi. Warszawska premiera filmu "Ten dzień" przyciągnęła tłumy, ale coś nam mówi, że jej kolejna produkcja zelektryzuje celebrycki świat jeszcze bardziej. Autorka "365 dni" chce bowiem opowiedzieć widzom za pomocą obrazków, jak wyglądał jej ostatni związek ze znanym gitarzystą (nietrudno się domyślić, że mowa o Baronie). Nie dziwi więc, że internauci są ciekawi, jak na pomysł Lipińskiej reaguje sam zainteresowany, a przede wszystkim jego aktualna partnerka. 

POLECAMYFan pyta Sandrę Kubicką o film Blanki Lipińskiej. Dwoma zdaniami pokazała, co myśli o eks Barona

Zobacz wideo Blanka Lipińska komentuje komentarz Sandry Kubickiej na swój temat

Przeczytaliśmy Blance Lipińskiej komentarz Sandry Kubickiej na jej temat. Nie gryzła się w język

Właśnie kilka dni temu Sandra Kubicka pokusiła się o uszczypliwość pod adresem eks swojego ukochanego. Reporter Plotka postanowił dowiedzieć się, co myśli o tym Blanka Lipińska. Ponoć nie widziała komentarza, ale z chęcią go jej przeczytaliśmy.

Wiesz co, mnie rodzice wychowali tak, żeby nie wypowiadać się na tematy, na które nie mam pojęcia, bo to jest tak strasznie polskie - nie wiem, nie znam się, ale się wypowiem. Ja nie znam Sandry. W życiu jej na oczy nie widziałam, ani słowa z nią nie zamieniłam... I to chyba tyle, co mam do powiedzenia w tym temacie. Kropka.

Z powyższego wywiadu dowiecie się także, kiedy Blanka Lipińska planuje wejść na plan nowej produkcji. Jak myślicie, kto wcieli się w nią, a kto w muzycznego gitarzystę? 

Więcej o: